Eşini tüfekle öldürüp sosyal medyada duyurdu: Polis ekipleri her yerde arıyor

Çanakkale'de bir kişi eşini tüfekle öldürdükten sonra sosyal medyadan yaptığı paylaşımla cinayeti duyurdu. "Ben namusumu temizledim" sözleriyle kendini savunan Gencay Korur korkunç cinayet sonrası ortadan kayboldu. Polis ekipleri katil zanlısını arıyor. Hayatını kaybeden Ayşe korur ise toprağa verildi.

Çanakkale’de bir kişi eşini tüfekle öldürdükten sonra sosyal medyada paylaşım yaptı. Olay, Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Seferşah Mahallesi Çay Sokak'ta meydana geldi.

Dün saat 21.30 sıralarında Gencay Korur, kayınpederinin evine geldi ve eşi Ayşe Korur ile konuşmak istediğini söyleyerek eve girdi. Ayşe Korur’u tüfekle vuran Gencay Korur, daha sonra olay yerinden kaçtı.

Yaralanan Ayşe Korur, Ezine Devlet Hastanesinde yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Ezine İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı. Cinayetin ardından kaçan Gencay Korur’u yakalama çalışmaları ise devam ediyor.

Eşini tüfekle öldürüp sosyal medyada duyurdu: Polis ekipleri her yerde arıyor

"BEN NAMUSUMU TEMİZLEDİM"

Gencay Korur, cinayetin ardından bir sosyal medya platformunda durum kısmında, ‘Gururlu hissediyor’ şeklinde yaptığı paylaşımda “Ayşe Korur Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Ben namusumu temizledim, herkese duyurulur” ifadelerine yer verdi.

Ayşe Korur, Ezine ilçesi Zeytinli Camii’nde düzenlenen cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Eşini tüfekle öldürüp sosyal medyada duyurdu: Polis ekipleri her yerde arıyor ile ilgili etiketler ayşe korur gencay korur cinayet sosyal medya