Magazin

Eşi Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye 4 milyon TL'lik hediye!

Futbolcu Gökhan Çıra, eşi Selin Ciğerci’nin doğum gününü kutladı. 37’nci yaşını kutlayan Ciğerci’ye eşi Gökhan Çıra 4 milyon değerinde bir araba hediye etti. Diğer taraftan Çıra, Ciğerci'yle birlikte çekildiği fotoğrafı paylaşarak eşine olan sevgisini sosyal medyadan da dile getirdi.

Sosyal medya fenomeni ve kozmetik markası olan Selin Ciğerci, futbolcu Gökhan Çıra ile evli. Çift, her fırsatta mutluluklarını sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

Futbolcu Gökhan Çıra, 37 yaşına basan sosyal medya fenomeni eşi Selin Ciğerci'ye sürpriz yaptı. Çıra, Ciğerci'ye dört milyon TL değerinde bir araba hediye etti. Arkadaşlarıyla birlikte küçük bir kutlama yapan Ciğerci, eşinin sürpriziyle sevinçten havalara uçtu.

ARACIN DEĞERİ 4 MİLYON TL

2019 yılında Selin Ciğerci ile nikah masasına oturan Gökhan Çıra, son model bir araba hediye etti. Sürpriz karşısında çok mutlu olan Ciğerci, Çıra'ya sarılıp teşekkür etti.

Gökhan Çıra'nın eşine aldığı son model otomobilin 4 milyon TL olduğu öğrenildi. En son Tuzlaspor'da oynayan Çıra, yaşadığı sakatlık sonrası futbol sahalarından uzak kalmıştı.