Yaşam

Esenyurt'ta yürekleri ağza getiren olay! Sokakta dehşet saçtı: Çok sayıda kişi ölümden döndü!

Esenyurt'ta bir sürücü ara sokağa kontrolsüz ve son sürat girince korku dolu anlar yaşandı. Kameralara saniye saniye kaydedilen o anlarda 2'si bisikletli çocuk olmak üzere tam 6 kişi ölümden döndü.

İstanbul Esenyurt'ta bulunan Bağlarçeşme Mahallesi'nde geçen pazar günü saat 22.30 sıralarında bir sürücü hafif ticari aracıyla süratli ve kontrolsüz şekilde girdiği sokaktakilerin yüreklerini ağızlarına getirdi. 

SOKAKTA YÜRÜYENLER EZİLMEKTEN SON ANDA KURTULDU

Fren sesini duyunca üzerine doğru kontrolsüz bir şekilde gelen aracı fark eden Zülküf Gözer, bir anda kenara kaçarak, ölümden döndü. Sürücü, bu sefer de önündeki 2 bisikletli çocuk ve sokakta yürüyenleri ezmek üzereyken aracının direksiyonunu kırdı. Toplam 6 kişinin ölümden döndüğü, sokaktakilerin yüreklerini ağızlarına geldiği olay sonra sürücü, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti.

"ÜZERİME DOĞRU GELİNCE KENDİMİ KENARA ATTIM"

Yaşananları anlatan Zülküf Gözer, "Akşam 22.00 - 22.30 sıralarıydı. Dükkanımı kapatmış, evime gidiyordum. Tam sokağa girdim, acı bir fren sesi duydum. Ne olduğunu anlayamadık, mahallede kalabalıktı, o esnada. Refleksle sağımı kontrol ettim. Bir baktım araba üzerime doğru geliyordu. Ben önce bana kastı var sandım. Üzerime doğru gelince kendimi kenara attım. Akabinde araba durmadı. 2 tane de bisikletli geliyordu o esnada. Ben bisikletli küçük çocuktan korktum. Onu ezmesinden korktum. Zor toparladı kendini. Muhtemelen siren sesinden kaçıyordu" dedi.

 

Sitene Ekle