Esenyurt'ta skandal! Vatandaşlara kulak asmadı, çırılçıplak spor yaptı

İstanbul Esenyurt'ta akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Nazım Hikmet Bulvarı'nda yabancı uyruklu bir şahıs yolun ortasında çırılçıplak spor yaptı. Vatandaşların uyarılarına ve müdahalesine kulak asmayan yabancı uyruklu şahısla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Öte yandan yaşanan olay akıllara İstanbul Bebek'te bir bankta cinsel ilişkiye giren çifti hatırlattı.

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde yabancı uyruklu bir şahıs, caddenin ortasında Türk vatandaşlarının uyarılarına ve müdahalesine rağmen çırılçıplak spor yaptı. O anlar ise saniye saniye kaydedildi.

Esenyurt'ta skandal! Vatandaşlara kulak asmadı, çırılçıplak spor yaptı

ÇIRILÇIPLAK VAZİYETTE SPOR YAPTI

Sosyal medyada gündem olan görüntülerde yabancı uyruklu olduğu iddia edilen şahsın, vatandaşların müdahalesine rağmen çırılçıplak bir vaziyette spor yaptığı görüldü.

Esenyurt'ta skandal! Vatandaşlara kulak asmadı, çırılçıplak spor yaptı - Resim : 2

HENÜZ RESMİ AÇIKLAMA YAPILMADI

İlçedeki Nazım Hikmet Bulvarı'nda meydana gelen olayla ilgili henüz resmi bir açıklama yapıldı.

Esenyurt'ta skandal! Vatandaşlara kulak asmadı, çırılçıplak spor yaptı - Resim : 3

AKILLARA BEBEK'TEKİ GÖRÜNTÜLER GELDİ

Sosyal medyada gündem olan olay, akıllara geçtiğimiz aylarda İstanbul Bebek'te sahil kenarındaki bir bankta cinsel ilişkiye giren çifti hatırlattı.

Esenyurt'ta skandal! Vatandaşlara kulak asmadı, çırılçıplak spor yaptı - Resim : 4

TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞMÜŞTÜ

Geçtiğimiz mayıs ayında meydana gelen olay, Türkiye'nin gündemine bomba gibi oturmuştu. Skandal olayla ilgili cinsel ilişkiye giren erkek şüphelinin tutuklanmasına karar verilmişti.

Esenyurt'ta skandal! Vatandaşlara kulak asmadı, çırılçıplak spor yaptı ile ilgili etiketler istanbul Esenyurt çıplak vatandaş Çırılçıplak spor