Esenler'de klima bomba gibi patladı

Esenler'in Havaalanı Mahallesi'ndeki bir dairede patlama meydana geldi. 6. kattaki bir dairenin klimasında önce yangın çıktı, sonra bomba gibi patladı. Patlamanın sesi birçok mahalleden duyuldu.

Olay, dün öğlen saatlerinde Esenler’de Havaalanı Mahallesi'nde bulunan 10 katlı bir binanın 6’ncı katındaki dairede meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre dairede bulunan klimada önce yangın çıktı. Bir süre yanan klima daha sonra adeta bomba gibi patladı. Patlama sesi ilçede bulunan birçok mahalleden duyuldu.

DAİREDE KİMSE YOKTU

Patlamayı gören vatandaşlar olayı hemen polis ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Polis ve zabıta gerekli önlemleri alırken itfaiye ekipleri de yangını büyümeden söndürdü. Büyük bir gürültü ile meydana gelen patlama anında dairede kimsenin olmaması, büyük bir facianın önüne geçti. Patlama sonrası dairede maddi hasar meydana geldi.

Esenler'de klima bomba gibi patladı

SANİYE SANİYE KAMERADA

Öte yandan patlama anı bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. İlk yangını gördüğünde kameraya çekmeye başlayan vatandaş, devamında büyük bir gürültü ve alev topu ile meydana gelen patlamayı da görüntüledi ve panik yaşadı.

İHA

Esenler'de klima bomba gibi patladı ile ilgili etiketler Esenler patlama video klima