Popüler Haberler |

Eşe en güzel sevgililer günü mesajları!

14 Şubat eşe en güzel sevgililer günü mesajları! Aşkın doruk noktasına ulaştığı 14 Şubat sevgililer gününde eşe gönderilecek en romantik aşk mesajlarını sizler için hazırladık. İşte, 14 Şubat uzaktaki eşe en romantik sevgililer günü aşk sözleri...

14 Şubat sevgililer gününde pandemi nedeniyle sokağa çıkma yasağı olacağından birbirilerine uzak sevgililer bu özel günü SMS ve sosyal medya üzerinden kutluyor. Eşinize gönderebileceğiniz en güzel ve en romantik 14 Şubat sevgililer günü mesajları sizler için hazırlamış bulunmaktayız.

14 Şubat’ın ilk saatlerinde sizde eşinize göndereceğiniz romantik aşk mesajları ile onu unutmadığınızı ve uzaklıkların asla aşkı yok etmeyeceğini gösterin.

Eşe Sevgililer Günü Mesajları

Allah bana senin gibi bir meleği gönderdiği için çok özel biri olmalıyım. Bana göre sen mükemmelsin ve Seni çok seviyorum. Hayatımın anlamı.. Sevgililer Günün Kutlu Olsun..

Arkadaşlarım haklıydı. Bir gün karşıma bir kadın çıkacağını ve beni onurlu, dürüst, sevgi dolu bir insan yapacağını söylerlerdi. Seni seviyorum ve yanımda inanılmaz bir kadınla olmanın mutluluğunu duyuyorum. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Meleğim..

Bu Sevgililer Günü sana ne kadar hayran olduğumu ve seni takdir ettiğimi söylemek isterim. Evimizi bir cennet bahçesine dönüştürmek için yaptığın tüm çabalar için sana minnettarım. Seni Seviyorum..

Seninle tanışmamdan önce korkunç bir şekilde dekore edilmiş dünya sahnesinde, hayatımda doğru olmayan birçok şey vardı. Allah’ıma binlerce kez şükür, hayatıma girdin ve beni karanlık, yalnızlık ve zavallı bir hayattan kurtardın! Seni çok seviyorum tatlım. Sevgililer Günün Kutlu Olsun..

Ben başarılı bir adamım, çünkü bana her zaman inanan inanılmaz bir kadını seviyorum. Elinden geleni yapıyorsun, sevgin benim diğer yarımı tamamlıyor. Sevgililer Günün Kutlu olsun meleğim..

Dünyadaki tüm güller ve elmaslar, seni ne kadar çok sevdiğimi asla ifade edemez. Seni seviyorum! Hayatımın kadını sevgililer günün kutlu olsun..

Çikolatalı tatlı şekerlemeler ve taze çiçek buketleri gerçekten çok tatlı ve keyif verici. Bununla birlikte, hiçbir şey senin kadar tatlı ve keyif verici değil. Sevgililer günün kutlu olsun canım..

Biliyorum, dünyadaki en yakışıklı adam değilim, fakat sana dünyanın en nadide güzelliği gibi hissettire bileceğimi biliyorum. Sen benim pürüzlü elmasım sın ve benim o elmasın güzelliğini çıkarmaya cesaretim var. Rüyalarımın kadınına Sevgililer Günün Kutlu olsun dünyanın en eşsiz elması..

Bugün yapmak istediğim tek şey seni şımartmak ve sana özel olduğunu hatırlatmak. Makyajlara, yüksek topuklu ayakkabılara, fönlere hiç gerek yok çünkü sen her halinle dünyanın en güzel kadınısın. Kalbimin prensesi için Sevgililer Günün Kutlu olsun.