Yaşam

Erzurum'da dağlık arazide korkunç olay! Erkek cesedi bulundu

Erzurum'un Uzundere ilçesindeki dağlık arazide parçalanmış erkek cesedi bulundu. Olay yerine gelen güvenlik güçleri ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, bölgedeki ceset parçalarını topladı.

Erzurum'un Uzundere ilçesindeki dağlık arazide parçalanmış erkek cesedi bulundu. Murat Efendi Mahallesi'ne yaklaşık 10 kilometre uzaklıktaki dağlık arazide hayvanlarını otlatan çoban, parçalanmış ceset görünce güvenlik güçlerine haber verdi.

EKİPLER PARÇLANMIŞ CESEDİ TOPLADI

Olay yerine gelen güvenlik güçleri ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, bölgedeki ceset parçalarını topladı.

27 GÜN ÖNCE KAYBOLAN VATANDAŞA AİT OLDUĞU DEĞERLENDİRİLİYOR

Otopsi işlemleri için Uzundere Devlet Hastanesi morguna konulan cesedin, Murat Efendi Mahallesi'nde yaşayan ve 27 gün önce kaybolan zihinsel engelli Ahmet Korkmaz'a ait olduğu değerlendiriliyor.

(AA)

 
Günün Videosu
Artvin’in Arhavi ilçesinde geçtiğimiz hafta Perşembe günü selin ilk anlarında bir şahsın göle dönmüş caddede yaşadığı yaşam mücadelesi selin boyutunu bir kere daha gözler önüne serdi. O anlar çevre binadaki vatandaşlar tarafından saniye saniye cep telefonu kamerası ile kaydedildi.