Ersun Yanal'ın yerine yedek kulübesinde kim olacak? Belli oldu...

Süper Lig'in 24.haftasında Fraport TAV Antalyaspor ile deplasmanda oynayacak Fenerbahçe maçta bir ilk yaşanacak. Geçen hafta Galatasaray derbisinde kırmızı kart gören teknik direktör Ersun Yanal ile sportmenliğe aykırı harekette bulunduğu gerekçesiyle 1 maç ceza verilen ve cezası Tahkim Kurulu tarafından onanan yardımcı antrenör Volkan Kazak sahaya çıkamayacak.

Fenerbaçe' nin bugün Fraport TAV Antalyaspor ile oynayacağı maçta bir ilk yaşanacak. Geçen hafta Galatasaray derbisinde kırmızı kart gören teknik direktör Ersun Yanal ile sportmenliğe aykırı harekette bulunduğu gerekçesiyle 1 maç ceza verilen ve cezası Tahkim Kurulu tarafından onanan yardımcı antrenör Volkan Kazak sahaya çıkamayacak. Yanal-Kazak ikilisinin yokluğunda takımın başında Recep Karatepe olacak.

Karatepe'nin sahadaki yardımcısı Kağıtçıoğlu

Ersun Yanal'ın yerine yedek kulübesinde kim olacak? Belli oldu...

1977 Ankara doğumlu olan UEFA Pro Lisans sahibi Recep Karatepe, amatör olarak futbol oynadı. 2008’den bu yana Ersun Yanal’ın ekibinde yer alan Karatepe, tecrübeli hoca ile birlikte Eskişehirspor, Fenerbahçe ve iki dönem Trabzonspor’da çalıştı.

Son olarak yine Fenerbahçe’ye gelen Karatepe, kariyerinde ilk kez A takım sorumlusu olarak sahaya çıkacak. Maçta Karatepe’nin yanı sıra antrenör Gökhan Kağıtçıoğlu kulübede yer alacak. 

Ersun Yanal'ın yerine yedek kulübesinde kim olacak? Belli oldu... ile ilgili etiketler Ersun Yanal Fenerbahçe Antalyaspor süperlig