Spor

Erman Toroğlu: Metin Şentürk görürdü o penaltıyı! / VİDEO

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında golsüz berabere biten derbiyi karşılaşmanın ardından yorumlayan Erman Toroğlu, Cüneyt Çakır'ı sert bir dille eleştirdi.

Sıfır sıfır biten Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin ardından Erman Toroğlu dev maçı yorumladı. Usta yorumcu Feghouli'nin penaltı pozisyonuna 'Metin Şentürk görürdü o penaltıyı' diyerek hakem Cüneyt Çakır'ı sert eleştirdi.

İşte Erman Toroğlu derbi yorumları;

"KÜÇÜK MAÇ"

"Şunu söyledim, burada söyleyebilirim. 2 büyük takım, 1 büyük hakem. 1 küçük maç. Derbiyi böyle özetliyorum. Galatasaray sıfır ama Cüneyt Çakır -10 diyebilirim."

"NET PENALTI, EYYAM YAPTI CÜNEYT ÇAKIR"

"Fenerbahçe seyircisi bugün olsaydı o hakeme o penaltıyı verdirirdi. Hakem gördü pozisyonu. Yardımcıya bakıyor, yardımcı da bakıyor. Karşılıklı paslaşıyorlar, nasıl eyyam biliyor musun. Adam topu elle alıp kalkmadığı kaldı. Hasan Ali ne zaman verecek acaba diyor. Penaltı mı koçum diye sorsa Cüneyt Çakır, penaltı abi diyecek. Böyle eyyam olmaz."

"METİN ŞENTÜRK GÖRÜRDÜ"

"Ben sana söyleyeyim mi, Metin Şentürk görür bu penaltıyı. Sevgili Metin gözlerinden öperim."

Günün Videosu
Süper Lig'de 17 Eylül Cuma akşamı Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı'nda bu ligde 18 yıl sonra ilk kez oynanacak İzmir derbisinde karşı karşıya gelecek Altay ve Göztepe'de derbiden önce dostluk rüzgarları esti. Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ve Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı (İZVAK) önderliğinde, Folkart sponsorluğunda Tarihi Havagazı Fabrikası'nda bir araya geldi.