Magazin |

Erkan Petekkaya kalp krizi mi geçirdi? İşte sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama

51 yaşındaki oyuncu Erkan Petekkaya ile ilgili ortaya atılan iddia sevenlerini endişelendirdi. Son Söz adlı dizi ile yeniden izleyici karşına çıkmaya hazırlanan Erkan Petekkaya'nın sette sağlık sorunları yaşadığı ve kalp krizi geçirdiği iddia edildi. Sağlık durumu merak konusu olan Erkan Petekkaya, Instagram hesabından bir açıklama yaparak, basında yer alan haberlerin gerçek olmadığını ve kalp krizi geçirmediğini ifade etti. İşte detaylar...

Aynalı Tahir, Hanımın Çiftliği, Dila Hanım, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Paramparça, Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Sana Söz gibi yapımlardaki başarılı oyunculuğuyla tanınan 51 yaşındaki Erkan Petekkaya'nın kalp krizi geçirdiği yönündeki haberler ünlü oyuncunun sevenlerini endişelendirdi.

ERKAN PETEKKAYA'DAN SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA

30 Haziran Perşembe akşamı TRT1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan 'Son Söz' dizisiyle yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'nın dizi çekimleri sırasında rahatsızlandığı ve kalp krizi geçirdiği iddia edildi. Apar topar hastaneye kaldırıldığı konuşulan ve sağlık durumu merak konusu olan Erkan Petekkaya'dan ilk açıklama geldi. Geçtiğimiz yıl böbrek taşı yüzünden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve ameliyat masasına yatan Erkan Petekkaya yaptığı açıklama ile sevenlerinin yüreğine su serpti.


''GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ KANLI CANLI SETTEYİM''

Çekimlerine devam edilen Son Söz dizisinin setinden bir video paylaşan Erkan Petekkaya sağlık durumuyla ilgili sevenlerini bilgilendirdi. Instagram hesabından ''Yine asılsız haber yapmışlar 😆😆😆 .sevgiler saygılar .iyi hafta sonları dilerim'' notuyla bir video yayınlayan Erkan Petekkaya, videoda ''Gördüğünüz gibi kanlı, canlı setteyim. Sevgili arkadaşlar haber yalan. Kalp krizi falan geçirmedim. Gördüğünüz gibi çalışıyorum. Sevgiler, saygılar.'' ifadelerini kullandı.

ERKAN PETEKKAYA KALP KRİZİ

Erkan Petekkaya'dan gelen güzel haber sonrası Seda Sayan'ın yaptığı yorum ise dikkat çekti. Seda Sayan, Erkan Petekkaya'nın paylaşımına ''Allah allahhhh niye böyle yalan yanlış haberlerle insanları üzerler anlamadım'' yorumunda bulundu.