Gündem |

Ergenekon Davası kapsamında tutuklanan Ahmet Zeki Üçok, İyi Parti'de

Emekli Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok bugün İyi Parti’ye katıldı. Ergenekon Davası kapsamında tutuklanan Üçok, TSK içindeki FETO yapılanması konusunda geçmişte yaptığı açıklamalarla gündeme geliyordu. Üçok'un FETÖ'ye en yakın siyasi yapıyı tercih etmesi, siyasette 'dün dündür, bugün bugündür' söyleminin en çarpıcı örneği olarak yorumlandı.

Emekli Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok, bugün İyi Parti’ye katıldı!

Türk Silahlı Kuvvetleri içindeki FETO yapılanması konusunda geçmişte yaptığı açıklamalarla sürekli gündeme gelen Emekli Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok, ekranlarda en çok boy gösteren isimler arasında yer alıyordu.

Üçok'un, FETÖ'ye en yakın siyasi yapıyı tercih etmesi dikkat çekerken, siyasette 'dün dündür, bugün bugündür' söyleminin en çarpıcı örneği olarak kayıtlara geçti.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in çarşamba günü grup toplantısında Ahmet Zeki Üçok’u partililere takdim edeceği belirtiliyor.

Üçok, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Başta Sayın Genel Başkanım MERAL AKŞENER olmak üzere, beni aralarına kabul eden tüm İYİ PARTİ AİLESİNE sonsuz teşekkür ederim." dedi.