Spor |

Erdoğan'la Anadolu Efes'li Tibor Pleiss arasında samimi anlar: Boyu kaç metre?, 2.22 mi?

THY Avrupa Ligi'nde üst üste ikinci kez şampiyonluğa ulaşarak büyük bir başarı elde eden Anadolu Efes Spor Kulübü'nün yönetici, teknik heyet ve sporcuları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etti. Takımın yıldız oyuncusu Tibor Pleiss, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan hediyesini aldı. Bu sırada yan yana gelen ikili arasındaki boy farkı, samimi bir sohbete dönüştü.

EuroLeague’de temsilcimiz Anadolu Efes, İspanyol ekibi Real Madrid'i yendi; üst üste ikinci şampiyonluğa ulaştı. Büyük başarı Türkiye'yi sevince boğdu.

KÜLLİYE'DE SAMİMİ ANLAR

Anadolu Efes yönetimi, teknik kadrosu ve oyuncuları, iki kupayı da alarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etti. Samimi geçen sohbetin ardından sıra hediyelere geldi.

SPORCULARA SAAT HEDİYE ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a imzalı forma ve basketbol topu takdim edilirken, Anadolu Efes’in yıldızlarına da saat hediye edildi.

Önce başkan ve teknik yönetimle fotoğraf çektiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, hediye saatleri de tek tek sporculara verdi.

TİBOR PLEİSS'İN BOYU ERDOĞAN'I ŞAŞIRTI

Bu takdim sırasında Anadolu Efes'in yıldızı Tibor Pleiss da hediyesini almak için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanına geldi. Pleiss, 2 metre 22 santimlik boyu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı şaşkına çevirdi.

1.87'lik boyu ile dünyanın en uzun dördüncü lideri olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şaşkınlığı, kameralara yansıdı.