Gündem

Erdem Gül'e Adalar Belediyesi resmi hesabından şok!

CHP'li Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün bir videosu belediyenin resmi sosyal medya hesabından paylaşıldı. Söz konusu paylaşımın altına bir vatandaş, "Adaya geldiğinde zayıf kuru biriydi. Maşallah kilo almış, eline yüzüne kan gelmiş, göbek bile çıkmış." şeklinde bir yorum yazdı. Belediyenin hesabından vatandaşa verilen "Geldiğinden beri tek icraatı yemek içmek" cevabı ise kısa süre içinde silindi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi Ekim ayı 2'nci oturumu gerçekleşti. Mecliste söz alan Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün yaptığı konuşma, Adalar Belediyesi'nin resmi sosyal medya hesabından da paylaşıldı.

BELEDİYE HESABINDAN ŞOKE EDEN PAYLAŞIM

Paylaşımın hemen altına bir vatandaş "Adaya geldiğinde zayıf kuru biriydi. Maşallah kilo almış, eline yüzüne kan gelmiş, göbek bile çıkmış. Ada havası yaramış başkana" diye bir yorumda bulundu.

Adalar Belediyesi resmi sayfası ise bu yoruma verdiği yanıtta "Geldiğinden beri tek icraatı yemek içmek" ifadelerini kullandı.

VERİLEN YANIT APAR TOPAR SİLİNDİ

Bu yanıt resmi belediye hesabı tarafından dakikalar içinde silinirken olayın ekran görüntüsü ise ilk yorumu yazan vatandaş tarafından kaydedildi.

Söz konusu vatandaş, olayla ilgili paylaşımında şunları söyledi:

"Adalar Belediyesi resmi hesabını yöneten şahıs bana cevap yazıp hemen sildi. Ama ekran görüntüsünü çoktan almıştım. Öncelikle Adalar Belediyesi'nde çalışan sayfa yöneticisini tebrik ederim. Gerçek duygularını paylaştığı için silmek zorunda kalsa da neymiş efendim kendi personeli bile Erdem Gül'ün işe yaramaz biri olduğunun farkında. Adam boş beleş yaşayıp bir de maaş alıp hak, hukuk ve adaletten bahsediyor"