Popüler Haberler |

Epic Games FM 21 full indir! Steam Football Manager 2021 indir!

Epic Games FM 21 full indir! Steam Football Manager 2021 indir! Ve sonunda bekleyiş sona erdi. Vazgeçilmez futbol oyunu Football Manager 2021’in beta sürümü Epic Games ve Steam üzerinden yayınlandı.

SEGA firması tarafından tasarlanan ve dünya üzerinden futbol severler tarafından merakla beklenen Football Manager 2021 oyunun betası kullanıma açıldı. Oyuncuların Steam ve Epic Games Store'dan erişebildikleri oyun, yeni sezon için kariyerlerini erkenden başlatma imkanını sunacak.

Her sene olduğu gibi Football Manager 2021 beta sürümünde bazı hataların olma olasılığı da oldukça fazla. Bununla beraber oyunda bazı hatalar ve çökmeler yaşanabilir. Bu yüzden oyuna erkenden sahip olmayı düşünmeden, bu detayı göz önünde bulundurabilirsiniz.

Football Manager 2021'in beta sürümündeki en ilginç detay ise çevrimiçi mod desteği olması. Yani oyunu satın alıp erken erişim imkanı yaşayan diğer oyuncularla karşı karşıya gelebileceksiniz. Bu durum, normalde tercih edilen bir şey değildi.

Football Manager 2021 dünyanın en popüler oyun platformlarında şimdiden satışa sunulmuş durumda. Eğer oyunu hemen satın alıp beta kapsamda oynamak isterseniz, 224,10 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Football Manager 2021 oyununun full sürümü ise 24 Kasım 2020 tarihinden itibaren Epic Games Store ve Steam üzerinden indirilebilecek.

EPİC GAMES STORE FM21 BETA FULL İNDİR

STEAM FM 21 BETA FULL İNDİR