Gündem |

En az "Melih Gökçek" iddiası kadar ses getirecek!

SUPERHABER KULİS / Ankara bir süre önce Melih Gökçek'in MHP'den belediye başkanı olacağına yönelik iddialar ile çalkalanmıştı. Söz konusu iddianın gerçeği yansıtmadığının ortaya çıkması ile sular biraz olsun duruldu. Ancak SuperHaber'e ulaşan son kulis bilgilere göre, yeni ve önemli bir isim üzerinde tartışmalar yeniden alevleneceği benziyor...

Yerel seçimler yaklaşıyor, Başkent'te siyasi kulisler hareketleniyor, artık her hareketlilik eskisine oranla daha yakından izleniyor ve farklı şekilde yorumlanıyor.

Bu hareketliliklerden bir tanesi de TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun Ankara siyasetinin önemli isimlerinde birini ziyareti ile ilgili...

Bahsettiğimiz isim MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli olunca bu ziyaret özel bir anlam kazanıyor.

Ama asıl dikkat çeken detay ise Hisarcıklıoğlu'nun Bahçeli'yi makamında tek başına ziyaret etmesi oldu!

 

Kimilere göre bu ziyaret "nezaket" amaçlı olsa da, yaklaşan yerel seçimler öncesi Kayserili olan Hisarcıklıoğlu'nun Bahçeli ile MHP'nin adaylarıyla ilgili istişarelerde bulunduğu belirtiliyor.

Buna göre Hisarcıklıoğlu; Ankara'da yakın dostu olan eski bir siyasetçiyle ilgili yaşanan son adaylık spekülasyonlarının gerçek olup olmadığını bizzat Bahçeli'nin kendisinden öğrenmek istedi.