Spor

Emre Belözoğlu konuştu! "Ben bunu Erol hocaya hakaret sayarım"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Emre Belözoğlu antrenman sonrası basın mensuplarına konuştu. Teknik adam "Erol hocanın eline giden kağıtlarda ne yazdığına vakıf değilim ama bir bilgilendirme dışında bir şey olduğunu düşünmüyorum.'' ifadelerini kullandı. Eski futbolcu aynı zamanda Ümit Özat ile ilgili açıklamalarda da bulundu.

Emre Belözoğlu'ndan antrenman sonrası konuştu! Denizlispor maçının hazırlıkları devam ederken antrenman sonrası Erol Bulut ile ilgili çıkan polemiklere açıklık getirdi.

Erol Bulut'un ayrılığı ardından Fenerbahçe'de teknik direktörlük görevi başlayan Emre Belözoğlu, Denizlispor maçı hazırlıklarına devam ediyor. Antrenman sonrası basın mensuplarına konuşan emre belözoğlu çıkan polemikler ve gündemde yer alan konular ile alakalı bazı açıklamalarda bulundu.

"BEN BUNU EROL HOCAYA HAKARET SAYARIM"

''Fenerbahçe çok büyük bir değer. Sayın başkanımız cefakarca elinin taşın altına koyuyor. Erol Bulut benim eski arkadaşım. Biz onunla birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Biz hayata dair futbola dair değerlendirmelerimizi yaparız. Kendisiyle bugüne kadar tercihleriyle alakalı, oyun dizilişiyle alakalı, bir teknik adam için rahatsız edecek konuşma yapmayacak biri olduğumu zaten Erol Bulut bilir. Fenerbahçe'nin beklentileri çok yüksek. Ben daha önce de söyledim. Burada şampiyonluklar yetmez. Biz elimizden geldiğince Erol hocamıza o ortamı hazırlamaya çalıştık. Hepimizin hataları vardır. Burada kimse kimsenin işine karışmadı. İyi bir teknik direktör de işine kimseyi karıştırmaz zaten. Ben bunu Erol hocaya hakaret sayarım. Hocanın eline giden kağıtlarda ne yazdığına vakıf değilim ama bir bilgilendirme dışında bir şey olduğunu düşünmüyorum.''

EMRE BELÖZOĞLU'DAN ÜMİT ÖZAT AÇIKLAMASI

''Üzülüyorum. Ümit Özat'la aynı takımda oynamadım. Sadece milli takımda 10-15 maç oynamışızdır. Kendisiyle kişiselleştirebileceğim hiçbir diyaloğumuz olmadı. Antrenörlüğünde de maç öncesi hep gidip selam vermişimdir. İş ne olursa olsun Fenerbahçe'nin menfaatine dayandığında ben söylemem gerekenleri söylememem gerektiğini düşünüyorum. Bugün konuşmamam gerektiğini düşünüyorum. Benim söyleyebileceğim, Fenerbahçe formasını bir dakika bile giymiş her oyuncu değerlidir. Sahanın dışında futbolculuğun ne kadar zor bir meslek olduğunu ben bilirim. O yüzden kimse için bu kadar fütürsüzce cümleler kullanmam.''