Magazin |

Emre Altuğ'dan iflas iddiasına açıklama geldi!

Ünlü popçu Emre Altuğ, iflas haberlerine sosyal medya hesabından açıklık getirdi. Altuğ, "Adımı geçirerek iflas etti haberlerinin herhangi bir gerçekliği yoktur" dedi.

Popçu Emre Altuğ, Eser Özcan ve Kaan Dağdelen ortaklığında faaliyet gösteren işletmeden hakkını alamayan şarkıcı Deha Bilimlier, Gazino Soko ile giligili iflas haberlerinin çıkmasına sebep olan açıklamalar yapmıştı. İşletmenin, sahneye çıkardıkları sanatçılara ücretini ödemediğini öne süren Deha Bilimlier, mahkemeye başvuracağını söylemişti. Mekan sahipleri sessizliğini korurken, ortaklardan Emre Altuğ, konuyla ilgili söylentilere açıklık getirdi.

"İFLAS HABERLERİNİN GERÇEKLİĞİ YOKTUR"

İflas haberlerinin kendisiyle ilgisi olmadığını ifade eden Altuğ şunları söyledi: "Birkaç gündür adımın da dahil edildiği Gazino Soko meselesine bir açıklık getirmek isterim. Adımı geçirerek iflas etti haberlerinin herhangi bir gerçekliği yoktur. Gazino Soko'yla tüm ilgim sahne düzeni, mekanda çalışacak sanatçı bağlantıları ve reklamdan ibarettir. Kazançları bağlamında herhangi bir ortaklığım bulunmamaktadır. Buna rağmen şarkıcı arkadaşımın yaşadığını söylediği mağduriyetle ilgili konuyu araştırıyorum ve elimden gelen desteği de vereceğimi bildirmek isterim. Herkese huzurlu mutlu bayramlar dilerim"