Magazin |

Emine Ün'ün eski eşi Tolga Karataş ile kardeşi Mine Ün'ün skandal aşk mesajları ortaya çıktı

Oyuncu Emine Ün'ün 2012 yılında evlendiği ve 2021 yılında boşandığı eski eşi Tolga Karakaş'ın, kardeşi Mine Ün ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Ortaya atılan iddia sonrası Emine Ün ve Tolga Karakaş sessizliğini bozarken, Mine Ün'ün eniştesi Tolga Karakaş ile aşk mesajları da ortaya çıktı. İşte detaylar...

44 yaşındaki oyuncu Emine Ün'ün ikinci evliliğini yaptığı ve geçtiğimiz yıl Nisan ayında boşandığı eski eşi Tolga Karakaş ile kardeşi Mine Ün hakkında ortaya atılan iddia duyanları hayrete düşürdü. Emine Ün'ün 9 yıllık evliliğini sonlandırdığı iş insanı Tolga Karataş'ın, baldızı Mine Ün ile aşk yaşadığı iddia edildi. Ortaya atılan dedikodular üzerine Tolga Karataş ve Emine Ün avukatları aracılığıyla açıklama yaptılar.

Takvim'den Doğan Savaş'ın haberine göre; İş ortaklığıyla başlayan ilişki aşka döndü ve Ün kardeşler aralarındaki bağları kopardı. Medyaya yansıyan haberler sonrasında Emine Ün ve Tolga Karakaş cephesinden açıklamalar geldi.


TOLGA KARATAŞ'IN AVUKATINDAN AÇIKLAMA

Tolga Karakaş'ın avukatı tarafından şu açıklama yapıldı:

''Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş hakkında kamuoyuna yansıyan haksız suçlamalar ve ağır ithamlar içeren haberleri şaşkınlık ve üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş ve eski eşi Emine Ün, 1 yıl önce saygı ve hoşgörü sınırları içinde anlaşmalı olarak boşanmışlardır. Boşanmanın üzerinden 1 yılı aşkın süre geçmiş olmasına rağmen halen müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş'ın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik haber ve paylaşımlar yapılmaktadır.

Yapılan haber ve paylaşımların tamamı iftira niteliğinde olup, müvekkilimiz eski eşinin hem bir anne olması hem de bir kadın olması sebebiyle bu zamana kadar birçok duruma sessiz kalmıştır. Hiçbir platformda boşanma süreci ve nedenleri ile ilgili paylaşımda bulunmamıştır.

Kamuoyuna yansıyan müvekkilimizin itibarını zedelemeye yönelik bu haber ve paylaşımlara karşılık tarafımızca açıklamada bulunma zarureti doğmuştur. Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş'a yönelik onur, şeref ve saygınlığını zedeleyeci her türlü paylaşıma karşı ilgili yasal yollara başvuracağımızı kamuoyuna saygımızla bildirmekteyiz.

Av. Gülden Ünsal Bıyıkoğlu.''

 


EMİNE ÜN'ÜN AVUKATINDAN AÇIKLAMA


Emine Ün de avukatı aracalığıyla yazılı bir açıklamada bulundu:

''Öncelikle belirtmek gerekir ki müvekkil Emine Ün ve eski eşi Tolga Mustafa Karakaş, herhangi bir üçüncü şahsın dahili olmaksızın, saygı ve hoşgörü çerçevesinde anlaşarak evliliklerini sonlandırmışlardır.

Müvekkil ailevi birtakım sebeplerle bir süredir iletişim içinde olmadığı kardeşi Mine Ün'ün özel hayatıyla ilgili bilgi sahibi olmadığı gibi, hiçbir ihtilaf içinde olmadığı eski eşi Tolga Mustafa Karakaş'ın özel hayatı hakkında da herhangi bir bilgiye sahip değildir.

Söz konusu haberler müvekkil bakımından son derece üzücü ve yaralayıcı iken bu haberlerin müvekkilin gündeme gelme çabası olarak lanse edilmesi müvekkilin üzüntüsünü daha da arttırmıştır.

Hiçbir ilgi ve bilgiye sahip olmadığı kişi ve olaylarla birlikte bahsi geçen haberlere konu edildiği için manen ziyadesiyle zarar görmüş olan müvekkilin bundan böyle manevi menfaatlerini zedeleyecek her türlü haksız eylem, haber ve açıklamanın takipçisi olacağımızın bilinmesini isteriz.

Ayrıca sosyal medyada yer alan bazı haber görsellerinde müvekkil Emine Ün'ün diğer kız kardeşi olan müvekkil Duygu Ün'ün fotoğraflarının paylaşılması hususuyla ilgili hukuki ve cezai her türlü dava ve şikayet gakkımızı da kullanacağımızı bu vesileyle bildiririz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Emine Ün ve Duygu Ün Vekili Av. Eda Salman.''

 

EMİNE ÜN'Ü BALDIZI MİNE ÜN İLE ALDATTI

Emine Ün'den boşandıktan sonra baldızı Mine Ün ile birlikte Akmerkez'de görüntülenen Tolga Karataş, "Yanlış anlaşılma olmasın. Yanımdaki hanımefendi Emine Hanım’ın kız kardeşidir. Aramızdaki fikir ayrılığından dolayı yollarımızı ayırdık, ileride ne olur bilmiyorum." açıklamasını yapmıştı. Karakaş'ın, Emine Ün'ü kardeşi Mine Ün ile aldattığı ileri sürüldü.

 


Tolga Karakaş'ın Mine Ün ile hem mesajlaşmaları hem de görüntülerinin olduğu iddia edildi.

İŞTE O İLGİNÇ MESAJLAŞMA...

TOLGA KARAKAŞ: Seni de yerim.

MİNE ÜN: Kokunu yerim. Uyu ve rüyanda beni gör. Başka bir şey görme.

TOLGA KARAKAŞ: Çok seviyorum.

MİNE ÜN: Ben de.

MİNE ÜN: O bakışına ölürüm.

TOLGA KARAKAŞ: Kalp ve mutluluk emojisi.

MİNE ÜN'den yeni bir fotoğraf daha...

TOLGA KARATAŞ'tan 'bak yapma' mesajı...


Mine Ün, eniştesiyle yaşadığı aşk iddialarıyla ilgili sessiz kalmayı tercih etti. Ün de avukatı aracılığıyla yayınladığı açıklamada, kardeşi Mine Ün'le küs olduklarını kabul etti.