Popüler Haberler

Emekliye Kurban İkramiyesi 2020 Ne Zaman? Emekli Bayram İkramiyesi Temmuz'da! Emekli ikramiyesi detayları...

Emekliye Kurban İkramiyesi 2020 ne Zaman sorusu emekli vatandaşlar tarafından yoğun olarak sorgulanıyor. Kurban Bayramın yaklaşırken akıllarda tek bir soru var: Emekli bayram ikramiyesi ne zaman verilecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın her bayram öncesi emekli vatandaşlara yönelik başlattığı emekli ikramiyesi 2020'de ne zaman verilecek? 31 Temmuz'da başlayacak Kurban bayramı öncesi emekli bayram ikramiyesi ne zaman ödenecek? Detaylar haberimizde...

Emekliye Kurban Bayramı ikramiyesi 2020 Ne Zaman verilecek sorusu emekli vatandaşlar tarafından yoğun olarak araştırılıyor. 31 Temmuz 2020'de ilk günü kutlanacak olan Kurban bayramı öncesi emekli bayram ikramiye ödemelerine dair meraklı bekleyiş sürüyor. Yaklaşık 12 milyon emekli vatandaşın merakla beklediği emekli bayram ikramiye ödemelerine dair heyecanlı bekleyiş sonrası hükümet tarafından bir açıklama yapıldı mı? İşte emeklil kurban bayramı ikramiyesi 2020 ne zaman, emekli bayram ikramiye ödemelerine dair detaylar haberimizde...


EMEKLİ KURBAN BAYRAMI İKRAMİYESİ NE ZAMAN?

Emekli bayram ikramiyesi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Detaylar gelince haberimize eklenecektir. Ramazan Bayramı ikramiyesi, Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında erkene çekilerek vatandaşa Nisan ayında verilmişti.

EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ TEMMUZ 2020'DE Mİ?

Emekli Bayram ikramiyesi 2020, Kurban Bayramı'nın 31 Temmuz tarihinde kutlanacak olması dolayısıyla Temmuz 2020'de ödenmesi bekleniyor.

EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ KİMLER ALABİLİR?

– SSK, Bağ-Kur ve emekli sandığı emeklileri

– Şehit yakınları ve gaziler

– Ölüm aylığı alanlar

– Vazife ve harp malullüğü aylığı alan er ve erbaşlar,

– Geçici köy korucuları

– Şeref aylığı alanlar

– Şampiyon sporcular,

– Kore, Kıbrıs ve İstiklal Savaşı gazileri,

– Terörden zarar görmesi nedeniyle aylık bağlanan siviller ve hayatını kaybedenlerin hak sahipleri bayram ikramiyesinden faydalanabilecekler.