Emekli Emniyet Müdürü ve oğlu kazada yaşamını yitirdi!

Eskişehir-Ankara karayolunda otomobil ile tırın çarpışması sonucu, otomobilde bulunan eski Kütahya İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik (59) ile oğlu Ahmet Buğra Çevik (18) hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre kaza, Eskişehir-Ankara karayolu 16’ncı kilometrede gerçekleşti.

Cengiz Alav idaresindeki 06 DS 5256 plakalı TIR kavşaktan dönüş yapmak üzereyken, emekli Birinci Sınıf Emniyet Müdürü Hasan Çevik yönetimindeki 06 CKP 294 plakalı otomobille çarpıştı.

EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRÜ VE OĞLU YAŞAMINI YİTİRDİ

Çarpışma sonucu Hasan Çevik ile otomobilin içerisinde bulunan oğlu Ahmet Buğra Çevik hayatını kaybetti. TIR'ın sürücüsü ise gözaltına alındı.

Baba Hasan Çevik ve oğlu Ahmet Buğra’nın cansız bedenleri olay yeri incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Öte yandan Eskişehir İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar, kaza alanında incelemelerde bulundu.

KÜTAHYA VALİSİ BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Kazayı haber alan Kütahya Valisi Ali Çelik sosyal medya hesabından başsağlığı mesajı paylaştı. Çelik mesajda şu ifadelere yer verdi:

 

“Kütahya’mızda 3 yıl başarıyla Emniyet Müdürlüğü yapan Hasan Çevik ile oğlu Buğra’nın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Müdürümüze ve Buğra’ya Allah’tan rahmet; kederli ailesine, bütün emniyet teşkilatına sabır ve baş sağlığı diliyorum. Başımız sağ olsun.”

Emekli Emniyet Müdürü ve oğlu kazada yaşamını yitirdi! ile ilgili etiketler emniyet kaza Eskişehir müdür oğlu oğul çevik