Emanet Ali ve Duygu Komiser Diziden Ayrılıyor mu? Bomba Haber geldi!

Kanal 7'nin günlük dizisi Emanet yeni Bölümleriyle Ekrana gelmeye Devam ediyor. Halil İbrahim Ceyhan, Nana Stambolishvili ve Melih Özkaya'nın başrollerini paylaştığı diziden ayrılık haberi geldi. Peki Emanet Ali ve Duygu diziden ayrılıyor mu?

Emanet dizisi Kanal 7'de Ekrana Gelmeye devam ediyor. Başrollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Nana Stambolishvili'nin paylaştığı dizide Melih Özkaya'nın oynadığı Ali ile İpek Arıkan'ın canlandırdığı Duygu Komiser'in ayrılık haberi izleyenleri şaşırttı.

EMANET ALİ VE DUYGU DİZİDEN AYRILIYOR MU?

İpek Arıkan ve Melih Özkaya'nın oynadıkları karakterlerin Emanet dizisinden ayrıldığı haberleri asılsız çıktı.

Emanet dizisi Duygu ve Ali karakterleri ilerleyen bölümlerde de senaryo değişikliği olmazsa seyircinin karşısında olacak.

İPEK ARKAN KİMDİR?

Henüz 24 yaşında olan İpek Arkan 1997 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Kariyerini planladığı ve birlikte adım attığı Tümay Özokur ile çalışmaktadır. Kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Yabancı dil olarak İngilizce bilen genç oyuncu baskı, resim ve heykel gibi sanat dalları ile de ilgilidir.

Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan İpek Arkan'ın İnstagram'da 11 bin takipçisi vardır. İnstagram hesabına "@ipekarkan" adresinden ulaşabilirsiniz.

Emanet Ali ve Duygu Komiser Diziden Ayrılıyor mu? Bomba Haber geldi! ile ilgili etiketler Kanal 7