Popüler Haberler |

Elimi Bırakma final mi yapıyor? Elimi Bırakma bitiyor mu?

Elimi Bırakma final mi yapıyor? TRT 1 ekranlarının merakla takip edilen dizisi Elimi Bırakma'dan hayranlarına kötü haber geliyor. Alina Boz ve Alp Navruz'un başrollerini paylaştığı dizinin reyting sıralamasında istediği sonuçları alamaması sonrasında bu karar alınıyor. Dizinin hayranları konuyu araştırmaya başladı. İşte Elimi Bırakma final mi yapıyor? Elimi Bırakma bitiyor mu? Merak edilen detaylar haberimizde...

Elimi Bırakma final mi yapıyor? Alina Boz ve Alp Navruz'un başrollerini paylaştığı dizinin reyting sıralamasında istediği sonuçları alamaması sonrasında bu karar alınıyor. Dizinin hayranları konuyu araştırmaya başladı. TRT 1 ekranlarının merakla takip edilen dizisi Elimi Bırakma'dan hayranlarına kötü haber geliyor. İşte Elimi Bırakma final mi yapıyor? Elimi Bırakma bitiyor mu? Merak edilen detaylar haberimizde...

TRT hamlesi tutmadı

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı 3 sezonda pazar akşamları yayınlanan ve reyting rekorları kıran Elimi Bırakma dizisi kan kaybı sürüyor. Elimi Bırakma 19 Kasım tarihinde yayınlanan yeni bölümü sonrası reytingleri adeta çakıldı. Elimi Bırakma dizisine yazık olacak gibi görünüyor. TRT 1 Şampiyon dizisini kurtarmak için Salı gününe aldığı Elimi Bırakma dizisi için final kapıda gibi görünüyor.

Elimi Bırakma çakıldı!

Elimi Bırakma dizisi reytinglerde adeta çakıldı. Elimi Bırakma son bölümü AB'de 1.87 reytingle 17, Totalde 2.1 reytingler 20 ve ABC+'de 2.14 reytingler 23 sırada yer aldı. En kötü sonuçlardan biri olan Elimi Bırakma için yolu sonu görünüyor. Kanal artık pazar gününe de alsa Elimi Bırakma dizisi toplar mı toplamaz mı bilinmiyor.

Elimi Bırakma final yapıyor!

Sabah saatlerinde duyurduğumuz Elimi Bırakma haberi için kötü haber geldi. Elimi Bırakma 24 Aralık tarihinde final yaparak ekranlara veda edecek!