Popüler Haberler

Elif Aksu kimdir? Hakan Sabancı ile aşk mı yaşıyor?

Elif Aksu kimdir? İş insanı Hakan Sabancı'nın Elif Aksu ile aşk yaşadığı iddia edildi. Aslışah Alkoçlar'dan ayrıldıktan sonra adı pek çok ünlü ile anılan Sabancı'nın yeni bir ilişkisinin olup olmadığı merak ediliyor. Peki, Elif Aksu kimdir? Hakan Sabancı ile aşk mı yaşıyor? Detaylar haberimizde...

Elif Aksu kimdir? Adı pek çok ünlü ile aşk dedikodusuna karışan iş adamı Hakan Sabancı yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü. Hakan Sabancı'nın yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Elif Aksu ile geçtiğimiz hafta Bebek'te görüntülenmişti. Elif Aksu konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Peki, Elif Aksu kimdir? Hakan Sabancı ile aşk mı yaşıyor? Detaylar haberimizde...

hakan sabancı ile ilgili görsel sonucu

İş insanı Hakan Sabancı, iddialara göre dünyaca ünlü Türk model Elif Aksu ile aşk yaşamaya başladı. İkilinin geçtiğimiz hafta Bebek'te görüldüğü öne sürüldü. Elif Aksu ise konuyla ilgili açıklama yaptı. Aksu, "Hakan ile sadece arkadaşız. İddiaların gerçeklik payı yok" dedi.

elif aksu ile ilgili görsel sonucu

ELİF AKSU KİMDİR?

1992 doğumlu Elif Aksu Türk asıllı Avusturyalı mankendir. 2017 yılında İbiza’da Suudi asıllı İngiliz erkek arkadaşı ile trafik kazası yapmış ve medyada gündeme gelmiştir. Kaza öncesi alkol aldığı ve kokain kullandığı belirtilen manken Elif Aksu polisten kaçmaya çalışmış ancak yakalanmıştır.

Tutuklanan ve ardından kefalet ile serbest bırakılan Elif Aksu model olarak moda dünyasının hatırı sayılır isimleri arasındadır.

Günümüze kadar Türkiye’de pek tanınmasa da sosyal medya üzerinden ve diğer haber sitelerinden sıkça ismini duyacağımız bir gerçektir.
Elif Aksu Viyana’daki Next Company ve Londra’daki Storm Models ve Tokyo’daki Cinq Deux ajansları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Sakarya'nın merkez ilçesi Adapazarı'ndan Viyana’ya göç eden bir ailenin kızı olan Elif Aksu hayatını yurt dışında sürdürse de Türkiye'yi unutmuyor. Elif Aksu bayramda kuzenleriyle buluşmak için Sakarya'ya geliyor, fırsat buldukça da Galatasaray maçları için soluğu Seyrantepe'de alıyor. Bayramları kutluyor, Türkiye'de yaşanan pek çok olaya da sessiz kalmıyor.