Magazin |

Elçin Sangu ve Barış Arduç'tan filme özel düet!

Mutluluk Zamanı, 10 Kasım'da vizyona giriyor.

İki ünlü oyuncu Elçin Sangu ve Barış Arduç, Mutluluk Zamanı filmi için, söz ve müziği Bülent Ortaçgil’e ait olan 'Bu Su Hiç Durmaz'ı birlikte seslendirdi.

İlk kez profesyonel kayıt yapan ikilinin performansı, klip olarak da çekildi. Kayıtları Babajım İstanbul’da gerçekleştirilen düetin klibini ise, yönetmen Şenol Sönmez yaptı.

59f9d25cc03c0e3aa84ef827_1

Sangu ve Arduç hayranları, şarkıya Şenol Sönmez yönetmenliğinde çekilen klibe de büyük ilgi gösterdi. Çekimleri İstanbul ve Heybeliada’da 7 haftada gerçekleştirilen ‘Mutluluk Zamanı’ 10 Kasım'da vizyona girecek. “Mutluluk Zamanı”nda başrolleri paylaşan Elçin Sangu ve Barış Arduç, filmin soundtrack’i için stüdyoya girdi.

59f9d24dc03c0e3aa84ef823

FİLMİN KONUSU

Farklı dünyalardan gelen heykeltıraş Ada (Elçin Sangu) ile mükemmel bir hayata sahip olan Mert'in (Barış Arduç) tutku dolu hikayesini konu alan filmin afişi büyük beğeni topladı. Filmde Ada'nın ağabeyi olan ve hayatı boyunca fark edilmeyi bekleyen Tarık (Cengiz Bozkurt), ikilinin arasında farkında olmadan önemli bir rol oynayacak.

Asıl sevginin mükemmeliyette değil, kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Mutluluk Zamanı' filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi 'mükemmel' hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesi tüm romantikliğiyle beyaz perdeye aktarılıyor.