Ekrem İmamoğlu mazbata fotoğrafı! İşte o görüntüler...

Ekrem İmamoğlu mazbata görüntüsü! CHP İstanbul İl Başkanlığı, Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını almak üzere İstanbul İl Seçim Kurulu'na çağrıldığını duyurdu. 18.00'da İBB'de devir teslim töreni yapılması ön görülüyor. İşte Ekrem İmamoğlu mazbata fotoğrafı!

Ekrem İmamoğlu mazbata fotoğrafı! Ekrem İmamoğlu’nun basın bürosundan yapılan açıklama yapıldı. Gelen açıklamaya göre,Ekrem İmamoğlu mazbatasını almak üzere bir süre sonra Çağlayan adliyesinde olacağı yer aldı. İmamoğlu ise İl Seçim Kurulu'na gidiyor. İşte Ekrem İmamoğlu mazbata fotoğrafı!

Maltepe İlçesinin birleştirme tutanaklarının Çağlayan Adliyesi’ndeki il seçim kuruluna ulaşmasının ardından Seyrantepe’deki seçim koordinasyon merkezinde bulunan CHP’liler Çağlayan Adliyesi’ndeki İl Seçim Kurulu’na gidiyor.

Ekrem İmamoğlu mazbata fotoğrafı! İşte o görüntüler...

Ekrem İmamoğlu’nun basın bürosundan yapılan açıklamada da “İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu birleştirme tutanağının tamamlanması ve sürecin sona ermesi ile mazbatasını almak üzere bir süre sonra Çağlayan adliyesinde olacaktır. Değerli basın mensuplarının bilgisine sunulur” denildi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da birazdan mazbatayı alacaklarını açıkladı. CHP İl Başkanlığı’ndan edinilen bilgiye göre, İmamoğlu mazbatasını almak üzere İl Seçim Kurulu’na davet edildi.

Ekrem İmamoğlu mazbata fotoğrafı! İşte o görüntüler... ile ilgili etiketler CHP Ekrem İmamoğlu mazbata