Ekrem İmamoğlu icraatlerini övmek isterken alay konusu oldu!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, uzun yıllardır atıl durumda olan Büyükçekmece Sahili'nin yenilendiğini duyurdu. Ancak CHP'li başkan icraatlerini övmek isterken deyim yerindeyse kendi ayağına sıktı. Çünkü Büyükçekmece Belediyesi uzun yıllardır CHP yönetiminde bulunuyor.

Seçil Balık
Seçil Balık

Sık sık AK Parti döneminde yapılan projeleri üstlenen CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, şimdi de yeni bir skandala imza attı. 

Ekrem İmamoğlu, sosyal medya paylaşımında uzun süredir atıl durumda olan Büyükçekmece Sahili'ne bakım yapıldığını sosyal medya hesabından duyurdu. 

İCRAAT GÖSTERMEK İSTERKEN KENDİ AYAĞINA SIKTI

Ancak Ekrem İmamoğlu'nun paylaşımındaki ironik detay ortaya çıktı. Büyükşehir Belediyesi uzun yıllardır CHP'li Hasan Akgün yönetiminde. 

İmamoğlu, yaptığı paylaşımla icrat gösterip kendini övmek isterken değim yerindeyse kendi ayağına sıktı. Ekrem İmamoğlu'nun bu paylaşımına birçok sosyal medya kullanıcısı ise tepki gösterdi. 

Ekrem İmamoğlu icraatlerini övmek isterken alay konusu oldu! ile ilgili etiketler ekrem imamoğlu büyükçekmece sahil atıl durum