Ege'nin Hamsisi 14.bölüm fragman! Son bölüm izle!

Başrollerinde İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin'in oynadığı Ege'nin Hamsisi, 13. kez ekrana geldi. TRT 1'de yayınlanan son bölümde neler oldu? Haftaya neler olacak? Ayrıntılar bu haberde...

TRT 1'de Ege'nin Hamsisi'nin 13. bölümü yayınlandı. Son bölümde; Laz kızı Zeynep’e evlenme teklifi yapıp, ‘evet’ cevabını alan Deniz’in önünde aşması gereken çok zorlu bir sınav vardır: İdeal damat adayı olarak Rizeli zor baba Şevket’in gözüne girmek. Ege'nin Hamsisi 14.bölüm fragman! Son bölüm izle! Son görüntüler ile yeni sahneler haberimizde yer alıyor.

Ege'nin Hamsisi 14.bölüm fragman! Son bölüm izle!

EGE'NİN HAMSİSİ 13. BÖLÜM İZLE!

EGE'NİN HAMSİSİ 13. BÖLÜM ÖZETİ
Laz kızı Zeynep’e evlenme teklifi yapıp, ‘evet’ cevabını alan Deniz’in önünde aşması gereken çok zorlu bir sınav vardır: İdeal damat adayı olarak Rizeli zor baba Şevket’in gözüne girmek. Deniz, müstakbel kayınpederine daha yakın olup, daha kolay onun gözüne girebilmek için muhlamacı dükkanında işe girer. Ancak Deniz, kronik sakarlığı ve bir türlü yakasını bırakmayan talihsizliği yüzünden, Şevket’e yardım etmek için giriştiği her işi yüzüne gözüne bulaştırır.

Laz kızı Zeynep de, müstakbel kayınvalidesi Melahat’ın lokantasında çalışmaya başlamıştır. Gelinini çok seven Melahat, onun aslında yemek yapmayı hiç bilmeyen, ev işlerinden anlamayan bir kız olduğunu anlayınca bütün hayalleri yıkılır. Zeynep’i oğluna layık bir eş haline getirebilmek için onu zorlu bir eğitimden geçirmeye karar verir...

Fikret, eski uzatmalı nişanlısı Almancı Nuri’nin otelini batırmak için müthiş bir intikam planını devreye sokar. Müşteri olarak onun otelinde bir oda tutar...

Dursun, Muhlamacıdan Ayrılıp Laz Bahçesi’ni Açıyor...

​Deniz’in muhlamacıda çalışmaya başlamasıyla kendini ikinci plana itilmiş gibi hisseden Dursun, istifasını verip, Şevket’e savaş ilan eder. Sevim ile Eşref’in sahildeki çay bahçesinde çalışmaya başlar. Daha sonra onları çay bahçesini Karadeniz yemekleri satan bir “Laz Bahçesi”ne çevirmek için ikna eder. Laz Bahçesi, Sığacık’ın yeni laz lokantası olacaktır...

EGE'NİN HAMSİSİ 12. BÖLÜM
Deniz, Zeynep’in evlenme teklifine evet cevabı vermesiyle ilk aşamayı geçmiştir; ancak önünde onu bekleyen çok daha zorlu aşamalar vardır. Önce hem laz hem de zor bir baba olan müstakbel kayınpederi Şevket’in, sonra da Zeynep’in halası Fikret’in gözlerine girip, kendisini sevmelerini ve bir damat adayı olarak görmelerini sağlaması gerekmektedir.

İnşaattaki işinden istifa eden Zeynep’in babasının muhlama lokantasında işe girdiğini gören Deniz, hem Zeynep’e hem de müstakbel kayınpederine yakın olabilmek için, annesinin restoranında işe başlar.

Şevket, kızının yanında çalışmasından dolayı çok mutlu olurken; Melahat, oğlunun inşaattaki işini bırakıp, garsonluğa başlamasına çok üzülür ama Şevket’in gözüne girebilme mücadelesinde ona destek olur. Deniz, müstakbel kayınpederinin kendisini sevmesi için önüne çıkan her fırsata atlar, ama hepsi fiyasko ile sonuçlanır.
Deniz’in, uzaktan Şevket’in göze girmesinin imkansız olduğunu gören Melahat’ın aklına müthiş bir plan gelir. Zeynep’i dükkanına transfer edecek ve böylece Şevket’in intikam için Deniz’i kendi yanına almasını sağlayacaktır.

Yıllar önce, Almanya’ya çalışmaya gidip, kendisini yüz üstü bırakan eski nişanlısı Nuri’nin, Sığacıkta otel işletmeye başladığını öğrenen Fikret, Nuri’yi vurup öldürmekten vazgeçer ve intikamını taksit taksit almaya karar verir.


EGE'NİN HAMSİSİ 11. BÖLÜM
Egeli Deniz, aşık olduğu Karadenizli Zeynep’e evlenme teklif edecek. Sevdiği gencin yurtdışından aldığı iş teklifini bilen ve onun kariyerine engel olmak istemeyen Zeynep, bu teklife ne cevap verecek?

Firtuna Şevket Karadeniz’e Geri Dönmeye Hazırlanıyor
Ege’den memleketine, Karadeniz’e geri dönme planları yapan Firtuna Şevket, sevgili kızı Zeynep’in evlenme teklifine nasıl bakacak? Almancı Nuri, Fikret Hala’nın Elinden Kurtulabilecek mi? Kendisini terk eden nişanlısı Nuri’nin Almanya’dan kesin dönüş yaptığını ve Sığacık’a yerleştiğini öğrenen Fikret hala intikam kılıçlarını kuşanır. Almancı Nuri’nin Sığacık’ta kaçabileceği tek yer mavi Ege sularıdır. Nişanlısı Erica ile sakin şehirde huzur planları yapan Nuri, Fikret’in elinden kurtulabilecek mi?

Ege'nin Hamsisi 14.bölüm fragman! Son bölüm izle! - Resim : 2

EGE'NİN HAMSİSİ DİZİSİ
Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği, senaryosunu Bahar Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı dizide, başrolleri İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin paylaşıyor.

Bölgelerinin muhteşem lezzetlerini sunan Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik, duygusal, eğlenceli olaylarla, iki farklı bölge kültürünün naif karşılaşmasının anlatıldığı dizi, yaz sezonuna damgasını vuracak.

İlk bölümü, 16 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de ekranlara gelecek olan “Ege’nin Hamsisi” dizisinin çekimlerinin Karadeniz etabı, Rize’nin Çamlıhemşin, Fındıklı ve Güneysu ilçelerinde yapıldı. Dizinin Ege çekimleri ise bölgenin incisi İzmir Seferihisar’a bağlı Sığacık’ta gerçekleştiriliyor. Dizi her Pazartesi, saat 20.00'de yayınlanacak.


EGE'NİN HAMSİSİ'NE YENİ TRANSFER
TRT1 izleyicilerinin ilgi odağı olan sevilen aile dizisi Ege’nin Hamsisi’ne ünlü bir sanatçı daha katıldı. Durul Bazan, 11.Bölümden itibaren “Almancı Nuri” karakteriyle Ege’nin Hamsisi’nde izleyicilerle buluşacak.

Dizide, Karadenizli Fikret halanın kendisini yüzüstü bırakan eski nişanlısı Nuri’yi canlandıracak olan Durul Bazan, “Ege’nin Hamsisi ailesine katılmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Çekimlerimiz başladı. ‘Almancı Nuri’ karakterini izleyicilerin çok seveceğine inanıyorum “ dedi.

Almanya’dan tatil için nişanlısı Erica ile Sığacık’a gelen Nuri’yi hiç ummadığı sürprizler beklemektedir. Karadeniz’de nişanlanıp terk ettiği Fikret’le karşılaşacağını rüyasında görse inanmayacak olan Nuri’nin tatili, birbirinden ilginç sürprizlerle tam bir kabusa dönüşecektir.

Ünlü sanatçı Durul Bazan’ın ‘Almancı Nuri’ karakteriyle kahkaha fırtınası estireceği Ege’nin Hamsisi’nin 11. Bölümü 1 Ekim Pazartesi saat 20.00’de TRT1 ekranlarında.
Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Ufuk Hakan Eren’in üstlendiği dizide başrolleri, İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu, Haldun Boysan, Durul Bazan, Uğur Demirpehlivan, Hakan Bilgin, Cem Cücenoğlu, Mustafa Şen, Bengi Öztürk, Büşra Şenol ve Utku Ateş paylaşıyor.


OYUNCULAR VE ROLLERİ
İclal Aydın
MELAHAT ÇINAR
Nam-ı diğer Meloş… Tam bir Ege kadını... Enginar Kalbi’nin sahibi... Deniz ve Derya’nın annesi... Çok sevecen ama tersi fena...


Uğur Çavuşoğlu
ŞEVKET GERGİNOĞLU
Doğma büyüme Karadeniz’li... Zeynep ve Ömer’in babası. Usta bir aşçıdır. Çabuk sinirlenip çabuk sakinleşen bir adam. Ege kasabasına bomba gibi düşer.


Uraz Kaygılaroğlu
DENİZ ÇINAR
Ege delikanlısı. Dürüst ve Mert... Hani derler ya kalıbının adamı... Hayatı kasabaya taşınan aile ile alt üst olur.

Bestemsu Özdemir
ZEYNEP GERGİNOĞLU
Şevket’in mimar kızı, Ömer’in ablası. Tam bir laz kızı. O da babası gibi inatçı... Aşkı hiç tahmin etmediği küçük bir Ege kasbasında bulur.

Asuman Dabak
FİKRET GERGİNOĞLU
Şevket’in ablası, Zeynep ve Ömer’in halası. Huysuz, aksi, lafını sakınmayan bir Karadeniz kadını. Kendini aileye adamış. En sevdiği şey, adını kendisini terk eden nişanlısı Nuri’den intikam olarak koyduğu kazıdır.

Haldun Boysan
EŞREF ÜZÜM
Çay bahçesinin sahibi. Babacan tavrıyla herkesin derdini çözmeye çalışır. Bir tek kendi derdine derman olamaz.

Eser Eyüboğlu
DURSUN DURSUNOĞLU
Karadeniz’den Zeynep’in belalısı. Hayatta bir tek hedefi vardır o da Zeynep.

Utku Ateş
REHBER SİNAN
O da Karadenizli ancak uzun zamandır Ege’de turist rehberliği yapmakta... Ege’de yaşamak Karadeniz inadını biraz olsun törpülese de yeri geldiğinde sonuna kadar Karadenizli...

Hakan Bilgin
NURİ PEKYAMAN
Kasabanın belediye reisi. Aşkı uğruna hiç evlenmeyerek kendini siyasete ve kasabaya adar.

Bengi Öztürk
HATÇE KASAPOĞLU
Kasap İbo’nun manav karısı. Hale’nin annesi... İbo’yu parmağında oynatmak onun en büyük eğlencesi.

Mustafa Şen
İBO KASAPOĞLU
Kasabanın kasabı, nam-ı diğer İbo. Manav Hatçe’nin kocası, Hale’nin babası... Hayattaki tek hedefi karısı Hatçe’yi mutlu etmek

Cem Cücenoğlu
BEKİR KURU
Oya’nın kocası, Eşrefcan’ın babasıdır. Çay bahçesinde klavye çalmanın dışında zengin olabilmek için sürekli girişimlerde bulunur.

Ege'nin Hamsisi 14.bölüm fragman! Son bölüm izle! ile ilgili etiketler egenin hamsisi 14.bölüm fragmanı son bölüm izle