Magazin |

Efsanevi müzisyen Elthon John'dan kötü haber! Koronavirüse yakalandı

Gerçek adı Reginald Kenneth Dwight olan sahne adı Elthon John olarak tanınan 75 yaşındaki şarkıcı koronavirüse yakalandı. Usta müzisyen hastalığa yakalanmasının ardından karantinaya girdi ve ABD'nin Dallas kentindeki iki konserini iptal etmek zorunda kaldı.

Elthon John'un koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıktı. Yapılan açıklamada, "Elton John'ın yakın zamanda Covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle Dallas'ta 25 Ocak Salı ve 26 Ocak Çarşamba olarak belirlenen Farewell Yellow Brick Road tur tarihlerinin ertelenmesi gerektiği için büyük üzüntü duyuyoruz" denildi. Şarkıcının semptomlarının hafif olduğu ve tam olarak aşılandığı belirtildi.


''KENDİMİ VE EKİBİMİ GÜVENDE TUTMAK İSTİYORUM''

Elton John ise sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, ''Herkese merhaba, Covid kaptığımı ve bu nedenle Dallas'taki gösterilerimi yeniden planlamak zorunda kaldığımı bildirmek için bir mesaj göndermek istedim. Biletleriniz varsa, yeni tarihler için çok yakında sizinle iletişime geçilecektir. Gösterileri ertelemek her zaman büyük bir hayal kırıklığıdır ve bundan rahatsız olan herkes için çok üzgünüm ama kendimi ve ekibimi güvende tutmak istiyorum. Her zaman olduğu gibi, tüm sevginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim ve hepinizi yakında görmek için sabırsızlanıyorum!'' ifadelerini kullandı.

Efsanevi müzisyen Elthon John'dan kötü haber! Koronavirüse yakalandı

İngiliz sanatçı, Farewell Yellow Brick Road turuna 20 Ocak'ta, yaklaşık iki yıllık bir aradan sonra New Orleans'ta sahneye döndüğünde yeni başlamıştı.