Spor |

Efsane yeniden Akhisarspor'da! Resmi sözleşme önümüzdeki günlerde yapılacak

Bir dönem Akhisarspor'daki performansıyla kulüp efsanesi haline gelen Theofanis Gekas, teknik adam olarak kulübe geri döndü. TFF 3. Lig'de mücadele eden Manisa temsilcisi Akhisarspor'dan yapılan açıklamada, "Efsanemiz Theofanis Gekas ile Futbol Direktörlüğü konusunda prensipte anlaşmaya varılmıştır. Resmi sözleşme önümüzdeki günlerde imzalanacak ve detaylar kamuoyu ile paylaşılacaktır." ifadelerine yer verildi.

Bu sene TFF 3. Lig’de mücadele edecek olan Akhisarspor’da futbol direktörlüğü görevine takımın efsane golcüsü Theofanis Gekas getirildi.

''EFSANEMİZ THEOFANIS GEKAS PRENSİPTE ANLAŞILMAYA VARILMIŞTIR''

Akhisarspor’un resmi twitter hesabından yapılan açıklamada, "Efsanemiz Theofanis Gekas ile ‘Futbol Direktörlüğü’ konusunda prensipte anlaşmaya varılmıştır. Resmi sözleşme önümüzdeki günlerde imzalanacak ve detaylar kamuoyu ile paylaşılacaktır” denildi.

GEKAS, YEŞİL-SİYAHLI EKİPTE 42 MAÇTA 25 GOL ATMIŞTI

2018-2019 sezonunda Avrupa Ligi'nde mücadele eden ve aynı sezon küme düşen Akhisarspor, daha sonra bulunduğu liglerde tutunamamış ve TFF 3. Lig’e kadar düşmüştü. Akhisarspor ile 42 maça çıkan ve performansı ile her kesimin takdirini kazanan Gekas, yeşil-siyahlı ekiple 25 gol atmıştı.