Yaşam |

Efsane geri döndü... Türk Malı ilk bölümü ile zirvenin sahibi oldu! / VİDEO

28 Mayıs tarihinde yayınlanan programların izlenme oranları belli oldu. Star TV’de yeniden yayın hayatına başlayan ve başrollerini Şafak Sezer, Hasibe Eren ve Mehmet Ali Erbil’in paylaştığı Türk Malı dizisi ilk bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Türk Malı 1. bölümü ile reytinglerde zirveye oturdu. Onu Savaşçı dizisi ve Survivor izledi.

Star TV'nin yeni dizisi Türk Malı, tüm kişilerde yüzde 7,24 reyting, yüzde 17,54 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 7,83 reyting ve yüzde 19,80 izlenme payı ile pazar gecesinin en çok izlenen dizisi oldu.

Dizi reklam verenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 7,60 reyting ve yüzde 18,75 izlenme payı ile birinci oldu.

werwtwetwetwtwtwetwetwertw

Süreç Film Ali Gündoğdu imzalı, senaristliğini Tayfun Güneyer’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Jale Atabey’in yer aldığı “Türk Malı Aile Komedisi”; güçlü oyuncu kadrosu ile dün gece kahkahanın adresi oldu.

wetetwtywe_1

Şafak Sezer, Hasibe Eren, Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel, Serkan Şengül ve Buse Narcı’yı bir araya getiren Türk Malı’nın tekrar ekranlara gelmesi sosyal medyada büyük yankı buldu. Entrika ve dramdan sıkıldığını belirten izleyiciler “Efsane geri döndü” yorumları yaptı.

werwtwerwt

TÜRK MALI'NIN KONUSU

Erman Kuzu, postacılık görevinden zorunlu emekli olduktan sonra, özel halk otobüsü şoförü olarak çalışmaya başlamıştır. Abiye, Erman'ı boşayıp, evden gönderdikten sonra, çocuklarının da kendisine sırt çevirmesinden sonra yalnız başına kalan Erman, küçük bir motel odasında yaşamaya başlamıştır.

Erman'ın bütün kazandığı para, Abiye'ye verdiği nafakaya gidince Erman, dibi vurur, hem evsiz, hem de parasız kalır ve son çare olarak, yıllardır görüşmediği amcasının oğlu, süper marketler zinciri sahibi Eymen Kuzu'nun evine gidip, onda yardım ister.

Amca oğlu Eymen, Erman'la pek ilgilenmez, O'na az bir para verip başından savmak ister ama daha sonra Eymen'in de başı belaya girince, evini ve iki çocuğunu Erman'a emanet edip, evden kaçar.

Erman, birden bir kendini, çok büyük bir malikanede, çok zengin bir hayatın ortasında buluverir.

İşte burdan sonra, Türk Malı dizisinin yeni ve çok renkli karakterleri devreye girer. Evin dadısı Bakiye, kendini çok bilgili ve görgülü sanan, ama aslında dünya cahili bekar bir kadındır. Erman, Bakiye'den daha ilk görüşte bir elektrik alıp, ondan hoşlanır, ama Bakiye, Erman'a asla yüz vermez.Yan evde oturan Bahattin ile Şaduman da, kırk yıllık evli, çok sosyetik ve ünlü bir çifttir. Bahattin, emekli olup evinin erkeği olduktan sonra, evde canı çok sıkıldığı için, sitedeki diğer evlerde çalışan Doğu Avrupalı ve Rus hizmetçilere kafayı takmıştır. Bahattin'in bir numaralı gözdesi de, komşu evin Ukrayna'lı güzel ve seksi hizmetçisi Valeri'dir. Ancak Bahattin, ne zaman Valeri'ye biraz yakınlaşmaya çalışsa, hep karısı Şaduman'a yakalanmaktadır.

TÜRK MALI 1. BÖLÜM ÖNİZLEME!