EDHO yeni sezon ne zaman başlıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi belli oldu!

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçtiğimiz aylarda 199. bölümü ile sezon finali yaptı. Dizinin takipçileri EDHO eyni sezon tarihini araştırmaya başladı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak?

Oktay Kaynarca'nın başrol oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 199. bölümü itibariyle sezon finali yapmıştı. Dizi severlerin merakla beklediği yeni sezon EDHO Eylül ayının gelmesiyle merakla araştırılmaya başlandı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi detayları...

EDHO YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

ATV ekranlarında yayınlanan EDHO aksiyon ve gerilimin had safhada yaşandığı bölümleriyle Eylül ayının ikinci yarısında izleyenlerle buluşacak. Dizinin yapımcısında henüz resmi bir açıklama gelmese de geçtiğimiz yıllarda da aynı tarihlerde başlamıştı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor? EDHO 7. sezon  ne zaman?

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli'nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş'ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan'ı ortada bırakarak Savaş'ın yanına geçen Volkan ve Koray'ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

EDHO yeni sezon ne zaman başlıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi belli oldu! ile ilgili etiketler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz edho yeni sezon ne zaman başlıyor eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni sezon tarihi