Popüler |

EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlıyor? 166. bölüm fragmanı!

EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlıyor? 166. bölüm fragmanı! Birçok başarılı oyuncunun rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ne zaman başlayacağını ve 166. Bölüm fragmanını sizler için araştırdık. EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlıyor? 166. bölüm fragmanı!

EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlıyor? 166. bölüm fragmanı! Koronavirüs nedeni ile ekranlara veda eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi normalleşme süreci ile çekimlere devam etmeye başladı. Yeni bölümü için çalışmalara başlamasının ardından 166. Bölümün fragmanı yayınlandı.

Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

EDHO'nun yayınlanan yeni bölüm fragmanında, dizinin 166. bölümünün 6 Ekim Salı akşamı ekranlara geleceği yazıyor.

Son Bölümde Neler Olmuştu?

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır. Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır.

Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir. Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez.

Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır.

Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır.

Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır.

Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.