Magazin |

Eda Özülkü'nün acı kaybı! Babası hayatını kaybetti

Ünlü şarkıcı Eda Özülkü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla babasını kaybettiğini duyurdu. Özlükü, “Hakkımız sana helal sen de et babam” diyerek acısını takipçileriyle de paylaştı.

55 yaşındaki şarkıcı Eda Özülkü baba acısıyla sarsıldı. Kötü haberi Instagram'dan takipçileriyle paylayan Özülkü babasının fotoğrafına düştüğü duygusal bir notla hislerini dile getirdi. Ünlü şarkıcı paylaşımında şu ifadelere yer verdi;


“Güle güle Komutanım.. Sana en fiyakalısından bir asker selamı çaktım, gördün değil mi? Babammm.14 yaşında Ankara Askeri Lisesine gidişiyle başlamış baba ocağına hasreti. Antakya’nın en güzel kızlarından,annemdeymiş meğer gönlü..Onlar ermiş muradına,tam 66 sene bir yastıkta. Erzurum, İstanbul, İzmit..Onlar nereye biz oraya.En güzelinden,en mutlusundan aileydik onca sene. Şanslı adamın kızı olurmuş dedin,Allah sana iki kız çocuğu verdi.Gel gör ki sen bizi erkek çocuklarına taş çıkaracak kadar güçlü yetiştirdin.Sen yanımdayken hiç canım acımadı baba.İlk dişim çekildiğinde kucağında oturdum,gıkım çıkmadı.Eğri büğrü araba kullanırken de yanımda senin gıkın çıkmadı. Ne de olsa senin öğrencindim.Düğün günümde gözyaşlarını saklamak için yatak odanıza kaçışını da unutmadım hiç.Tamam tamam görmedim hiç ağladığını. Hep güvendin bize. Doğruluğu,dürüstlüğü,merhameti,vicdanı,insan olmayı öğrettin.Şimdi o eve girmek ne kadar zor bilemezsin.Anneme kavuştuğunu düşünmekten başka teselli yok.Dayanamadın değil mi yokluğuna.Haklısın be baba,ne diyeyim.Hastanede sana söylediğim gibi,sen bizi merak etme, dizlerimiz titresede dimdik dururuz.Anneme sarıl bizim için. Hakkımız sana helal,sen de helal et,babammmm”


 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Edaozulku (@edaozulku)'in paylaştığı bir gönderi