Magazin

Deniz Çakır'ı yerin dibine soktu

Show TV Ana haber spikeri Ece Üner, haber bülteni sırasında Azerbaycan'a saldıran Ermenistan'a destek veren Kim Kardashian'a tepki göstermişti. Üner, o sözlerine ağır eleştiride bulunan oyuncu Deniz Çakır'a sosyal medya hesabından yanıt verdi. Oyuncuya 'Can Yücel' okuması tavsiyesinde bulunan Üner, "Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı" dedi.

Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner, Ermeni asıllı ABD’li reality Show yıldızı Kim Kardashian’ın Azerbaycan ve Türkiye hakkındaki küstah sözlerine yanıt vermiş ve "Kim Kardashian'ın kameralara göstermeye alışık olduğu büyük bir kaynağı var, yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?" ifadelerini kullandı.

DENİZ ÇAKIR'DAN TEPKİ GELDİ

Adı başörtülü kadınlara hakaret olayına karışan oyuncu Deniz Çakır da resmi Instagram hesabından "Bu nasıl avam yakışıksız bir üsluptur.  Pes yahu... Bu üslup ile Ana Haber Bülteni sunuyor.. İnanılır gibi değil." paylaşımında bulundu.

Ece Üner, kendisini eleştiren Deniz Çakır'a çok sert cevap verdi.Twitter hesabından paylaşımda bulunan Üner, şu ifadeleri kullandı:

"Pes’miş!Özünde; “bir yerinden uydurma” dedim!Esas cinsiyetçilik, burada “cinsiyetçilik” aramak!Ben “sıradan” kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz?Kardashian’la kadın hakları savunucusu olduğunuzu hatırlayacağınız Kim’in aklına gelirdi? Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı!"

Üner, daha sonra şöyle devam etti:

"Biraz da Can Yücel okuyun! Kavramlarınız yerine otursun!"