Ece Erken ve sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu tatilde!

Bir dargın bir barışık ilişkilerine yeniden şans veren 43 yaşındaki sunucu Ece Erken ile avukat sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, tatil sezonunu Bodrum'da açtı.

Ece Erken’in, evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla aşk yaşaması uzun süre konuşulmuş, ardından Mahmutyazıcıoğlu eşinden boşanmıştı.

Bayram tatili için Bodrum’u tercih eden Ece Erken ile avukat sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, önceki gün Türkbükü’nde görüntülendi.

Mahmutyazıcıoğlu’nun yeni aldığı lüks gulet teknesinde deniz keyfi yapan ünlü çiftin, mutlu halleri objektiflere böyle yansıdı.

Tekne içerisinde uzun süre zaman geçen ikiliden Şafak Mahmutyazıcıoğlu, daha sonra teknenin güverte bölümüne geçti.

Tekne personeliyle konuşup talimatlar verdiği görülen Mahmutyazıcıoğlu’nun yanına güverteden çıkıp gelen Erken, teknenin arka kısmından sevgilisiyle denize atladı.

Şarkıcı Seren Serengil, 28 Mart'ta sevgilisiyle ilk kez fotoğrafını yayınlayan Ece Erken'in Instagram paylaşımına kayıtsız kalmamıştı.

Serengil, "Evlilik tarihini açıklayın. Yoksa pazartesi ben söylerim" yorumunu yapmıştı. Erken ise bu yoruma, "Seni çok seviyoruz" yanıtını vermişti. Ünlü sunucu, 2007–2009 yılları arasında Tuncer Öztarhan, 2014–2015 yılları arasında ise Serkan Uçar'la evli kalmıştı. Erken'in, Uçar ile birlikteliğinden Eymen adında bir oğlu bulunuyor.

 

 

 

 

 

Ece Erken ve sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu tatilde! ile ilgili etiketler Ece Erken şafak mahmutyazıcıoğlu bodrum