Magazin

Ebru Polat ile Tolgahan Yıldız'dan evlilik sinyali

"En iyi sevgili eski arkadaştan olur" diyen annesinin sözünü dinleyen Ebru Polat, geçtiğimiz aylarda arkadaşı olan Tolgahan Yıldız ile aşk yaşadığını duyurmuştu. Sosyal medyada sık sık mutluluk karelerini paylaşan çift evlilik sinyali verdi.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Güzellik merkezi açan ünlüler kervanına katılan Ebru Polat, 2017’den beri tanıdığı Tolgahan Yıldız ile bir süre önce aşk yaşamaya başlamıştı. Sık sık evlenecekleri iddialarıyla gündeme gelen çift sonunda evlilik sinyali verdi. Polat'ın daha önce basın mensuplarına 'nişanlım' diye tanıttığı sevgilisi Tolgahan Yıldız, aşkını bileğine kazıttı.

BİLEĞİNE 'EBRU POLAT' YAZDIRDI

Bileğine dövme yaptırarak sevgilisinin adını ölümsüzleştiren Tolgahan Yıldız, 'Ebru Polat' dövmesinin üzerine bir de yıldız işareti yaptırdı. Sevgilisinin dövme sürprizi karşısında şaşıran Ebru Polat'ın 'Peki neden yıldız yaptırdın?' diye sorması üzerine sevgilisi ise 'Yakında soyadın 'Yıldız' olacak.'' şeklinde cevap verdi.

NİKAH YAKINDA

Geçtiğimiz günlerde, “Ben, Ebru’ya 3 yıldır evlenme teklif ediyorum. Sonunda nikah masasına oturacağız” açıklamasında bulunan Tolgahan Yıldız'ın, Ebru Polat'ı ikna ettiği ve nikah hazırlıklarına başladıkları konuşuluyor.

ÖNCE PAYLAŞTI SONRA SİLDİ

Ebru Polat'ın sevgilisinin 'dövme' sürprizini önce Instagram hesabından paylaşıp ardından silmesisi ise dikkat çekti. Polat'ın bu hareketi nazar korkusu olarak yorumlandı.