Magazin

Ebru Polat deprem videosu izle! Ebru Polat video çekerken depreme yakalandı!

Ebru Polat deprem videosu izle! Sabah saatlerinde Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde meydana gelen deprem herkesi korkuttu. Şarkıcı Ebru Polat da depremi hissedenlerden. Video çekerken depreme yakalanan Ebru Polat'ın çok korktuğu görülüyor. İzmir'de depreme yakalanan Ebru Polat deprem videosu izlemek için detaylar haberimizde...

Ebru Polat deprem videosu izle! Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde gerçekleşen deprem çevre illerden de hissedildi. İzmir'de bulunan şarkıcı Ebru Polat'da depreme yakalananlardan. Video çekerken depreme yakalanan ünlü şarkıcı Ebru Polat videosu izlenme rekorları kırıyor. İşte Ebru Polat videosu ve detaylar haberimizde...


Sarkıcı Ebru Polat, çevre illerde de hissedilen depreme, tatilini sürdürdüğü İzmir Seferihisar'da yakalandı. O anlarda Instagram'da paylaşmak için video çeken Ebru Polat'ın, sarsıntıları hissettiğindeki korku ve panik ses tonuna yansıdı. Ünlü şarkıcı, deprem anındaki tepkisini "Deprem oluyor şu anda, sallanıyoruz. Çok kötü sallanıyoruz" sözleriyle aktardı.

"KORKUNÇ"


Ebru Polat, sosyal medya hesabıdnan yayınladığı videoya ise "Tam video cekerken deprem oldu. İlk defa deprem anını yakaladım. Korkunç" notunu yazdı.

Başta İzmir olmak üzere Ege ve Marmara'da birçok ilde hissedilen 5,5 büyüklüğündeki depremin ardından can kaybı yaşanmadı.