Magazin |

EastEnders'ın yıldızı Melanie Clark Pullen hayata veda etti

Dünya ekran tarihinin en ünlü ve uzun süreli yapımlarından biri olan EastEnders ile tanınan İrlandalı oyuncu Melanie Clark Pullen'den acı haber geldi. Kanserle mücadele eden Pullen 46 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü oyuncunun genç yaştaki vefatı sevenlerini yasa. boğdu.

Adını duyurduğu EastEnders adlı pembe dizide Mary Flaherty karakterine hayat veren Melanie Clark Pullen'ın geçtiğimiz 29 Mart'ta hayata veda ettiği açıklandı. Üç çocuk annesi oyuncu, bir süredir tekrarlayan ve beynine sıçrayan kanser ile mücadele ediyordu.

KANSERLE MÜCADELE EDİYORDU...

2019 yılında göğüs kanseri teşhisi konulan Pullen, bir yıl sonra hastalığı yendiğini açıklamıştı. 2020'de The Irish News'a konuşan Melanie Clark Pullen o dönemde, vücudunun kanserden tamamen arındığını söylemişti. Geçtiğimiz yıl Haziran ayında ise hastalık bu kez beyninde ortaya çıkmıştı. Oyuncu, hastalıkla mücadelesini de sosyal medya hesabından hayranlarıyla adım adım paylaşmıştı.

EastEnders'ın yıldızı Melanie Clark Pullen hayata veda etti

MELANİE CLARK PULLEN KİMDİR?

Melanie Clark Pullen, 1997 ile 1999 yılları arasında EastEnders dizisinde kamera karşısına geçti. Bu yapımın ardından Demiryolu Çocukları adlı dizide rol aldı. Liam Neeson ile birlikte oynadığı Ordinary, Camelot, Casualty, oynadığı diğer yapımlar arasında. Melanie Clark Pullen, yazar Simon Maxwell ile evli ve üç çocuk annesiydi. Oyuncu strutandbellow adında bir internet sitesi de hazırlıyordu.

EastEnders'ın yıldızı Melanie Clark Pullen hayata veda etti