Popüler Haberler

e nabıza neden giremiyorum? 14 Haziran e nabız neden açılmıyor?

e nabıza neden giremiyorum sorusu, 14 Haziran akşamı aşı randevusu için sisteme giremeyenlerin merakla araştırdığı bir soru oldu. Sağplık Bakanı Fahrettin Koca'nın tüm SGK çalışanları için aşı randevularının açıldığını duyurmasının ardından e nabız'da yoğunluk yaşanıyor.

e nabıza neden giremiyorum, e nabız neden açılmıyor soruları gündem oldu. Aşı randevularının Sigortalı çalışan herkes için açılmasının ardından yaşan e nabız'daki yoğunluk merak ediliyor. Peki e nabız neden açılmıyor?

14 HAZİRAN E NABIZA NEDEN GİREMİYORUM?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sosyal Güvenlik Kurumu'na (SGK) kayıtlı tüm işçi ve memurların aşı programına dahil edildiğini duyurdu.

Koca, Twittter hesabından yaptığı açıklamada, "İşçi ve memurların tamamı için yarın yeni bir gün başlıyor. SGK kayıtlı tüm çalışanlar... Yarın ilk işimiz aşı randevusu almak olsun" ifadelerini kullandı.

İŞÇİ VE MEMURLARIN TAMAMI için yarın yeni bir gün başlıyor. SGK kayıtlı tüm çalışanlar… YARIN İLK İŞİMİZ aşı randevusu almak olsun!

Sağlık Bakanı Koca'nın twitter'da yaptığı paylaşım sonrası ise e nabız'da yoğunluk yaşanıyor. Sisteme giremeyenler internette e nabız neden açılmıyor sorularına yanıt arıyor. Sistemin eski ve normal haline gelmesi için birkaç saat daha gerekiyor.