Popüler Haberler

DYK e-Kurs nasıl başvuru yapılır? DYK kaçıncı sınıflar başvurabilir?

Kısa bir süre önce Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) başvurularının öğretmenler için tamamlanmasının ardından şimdi de, öğrenci başvuruları başladı. Başvurular 26-29 Kasım tarihleri arasında yapılacak. e-Kurs üzerinden yapılacak DYK başvurularının nasıl yapılacağı, kaçıncı sınıfların başvuru yapabileceği öğrenciler ve veliler tarafından büyük bir merakla araştırılıyor. Ayrıntılar haberimizde...

Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) kurs merkezi başvuruları 19-22 Kasım taihleri arasında alınmıştı. Öğretmen başvuruları ise 23-25 Kasım tarihleri arasında tamamlanmıştı. Öğrenciler için DYK başvuruları ise bugün yani 26 Kasım'da başladı. DYK başvurularının nasıl yapılacağı, kaçıncı sınıfların başvuru yapabileceği araştırılıyor. Detaylar haberimizde... 

DYK E-KURS BAŞVURUSU NE ZAMAN BİTECEK, KURSLAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Öğrenci başvurularının alınması ve kurs sınıflarının oluşturulması 26 Kasım ve 29 Kasım 2021 tarihleri aralığında yapılacak.

Kurslar ise 29 Kasım'da başlayacak.

e-KURS DYK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Resmi örgün öğretim ve özel öğretim kurumlarındaki öğrenciler e-Kurs üzerinden e okul bilgileri ya da e devlet girişi ile kurs başvurusu yapabiliyor.

Açık öğretim okullarındaki öğrenciler e devlet ile e Kurs modülüne giriş yapabiliyor. Ayrıca Açık Öğretim kullanıcı adı ve şifresi ile de giriş yapılıyor.

e-KURS DYK BAŞVURU EKRANI İÇİN BURAYA TIKLAYIN.