Magazin |

Dünyaca ünlü yıldız Britney Spears, İstanbul'da anaokulunda çekilen görüntüleri paylaştı

Geçtiğimiz aylarda İstanbul’da bir anaokulunda öğrenciye annesi tarafından yapılan doğum günü sürprizinin görüntüleri sosyal medyada viral olmuştu. 3. kez anne olmaya hazırlanan 40 yaşındaki Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Britney Spears, Türkiye'de çekilen duygu dolu o görüntüleri kendi Instagram hesabında yayınladı. Spears, izlediği görüntüler karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Merve Barut
Merve Barut

Geçtiğimiz aylarda sosyal medyada paylaşılan bir video viral olmuştu. Anaokuluna giden bir çocuk arkadaşlarıyla oyun oynadığı sırada, karşısında elinde pastayla annesini görünce büyük şaşkınlık yaşamış ve gözleri dolan çocuk annesine sarılıp, elini defalarca kez öpmüştü. Annesinin sürprizi karşısında büyük mutluluk yaşayan çocuğun görüntüleri sosyal medyada kısa sürede en çok izlenen videolardan biri olmuştu.
BRİTNEY SPEARS: BU VİDEO BENİ AĞLATTI

O görüntüleri izleyen Britney Spears gözyaşlarına hakim olamadı. Geçtiğimiz günlerde, nişanlısı Sam Asghari ile ilk bebeklerini beklediklerini duyuran 40 yaşındaki Amerikalı pop yıldızı Britney Spears, minik çocuğun o görüntülerini 40 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşarak 'Bu video beni ağlattı' ifadelerini kullandı. Spears'ın videoya Cem Adrian'ın 'Kül' şarkısını eklemesi dikkat çekti.


Dünyaca ünlü yıldız Britney Spears, İstanbul'da anaokulunda çekilen görüntüleri paylaştı


Spears paylaşımda şu ifadeleri kullandı: ''Son iki gündür migrenim tuttu ve yataktan çıkamadım. Işığa maruz kalamadım ve kendimden geçecekmişim gibi hissettim! En kötüsüydü ve bu yüzden iki gün boyunca uyudum. Anneler gününde baygındım… Bir gün geciktim çok üzgünüm… Neyse, bu video beni ağlattı. Küçük çocuğun annesinin elleriyle ne yaptığını izleyin!!! Gerçekten küçük bir beyefendi demek istiyorum! Geçmiş Anneler Günü’nüz kutlu olsun!''

 

 

 

 

Sitene Ekle