Yaşam

Dünyaca ünlü Brezilyalı yazar Paulo Coelho, son kitabını Mete Gazoz'a adadı

Dünyaca ünlü Brezilyalı yazar Paulo Coelho, son kitabı 'Okçu'nun Yolu'nu olimpiyat şampiyonu milli okçu Mete Gazoz'a adadı. Başta Simyacı olmak üzere yayınladığı kitapları milyonlarca satan yazar, "O okçuluk dahisi, bu da benim okçuluk eserim. Bu kitabı Mete Gazoz'a adıyorum." dedi

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Simyacı başta olmak üzere 80'in üzerinde dilde yayımlanan kitapları 300 milyonun üstünde satan Brezilyalı yazar Paulo Coelho'nun yeni kitabı 'Okçu’nun Yolu' 21 Eylül’de okuyucuyla buluştu.

Brezilyalı yazar Twitter hesabından yaptığı paylaşımda yeni kitabını 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda altın madalya kazanan milli okçumuz Mete Gazoz'a adadı.

METE GAZOZ'DAN TEŞEKKÜR VİDEOSU

74 yaşındaki Coelho, Mete Gazoz'a "O okçuluk dahisi, bu da benim okçuluk eserim. Bu kitabı Mete Gazoz'a adıyorum" dedi. Mete Gazoz'un ok attığı bir görüntünün önünde poz veren Coelho, Gazoz'a bir kitap da imzaladı.

Mete ise Twitter hesabından İngilizce bir video paylaşarak, "Sevgili Paulo, sizden böyle sözler duyduğuma gerçekten çok sevindim. Teşekkür ediyorum. Kitabı en kısa zamanda okuyacağım. En iyi dileklerimle" sözleriyle teşekkür etti.