Dünyaca ünlü Arctic Monkeys grubunun Beyoğlu'nda olaylı gecesi: Bakkal küfür ederek kovdu!

Dünyaca ünlü müzik grubu Arctic Monkeys, İstanbul'da verdikleri konserin ardından Beyoğlu'nda bir bakkal ile tartıştı. Grup üyelerinin bakkal dükkanı önünde alkol almasına sinirlenen bakkal, grup üyelerini kovup şişeleri de çöpe attı. Etraftakilerin "Bunlar sanatçı" uyarılarına aldırmayan bakkal "Farketmez" yanıtını verdi.

İngiliz kökenli dünyaca ünlü rock grubu Arctic Monkeys iki gün önce İstanbul'da konser verdi.

Konser sonrası İstanbul'dan ayrılmayan grup üyelerinden Jamie Cook ve Nick O'Malley, Asmalı Mescit'te bulunan bir mekanda eğlendi.

ARCTIC MONKEYS ÜYELERİ BAKKAL İLE TARTIŞTI

Mekanın dışında bulunan bakkalın önünde geçen ekip üyeleri, alkol şişelerini bakkalın önüne koyup kapısında sohbet edince ortalık karıştı.

TV100'de yer alan habere göre; dükkanından çıkan bakkal, ekip üyeleriyle tartıştı. Önce tepkisini şişeleri çöpe fırlatarak veren esnaf, daha sonrasında grup üyelerinin sözlü cevabı karşısında İngilizce küfür etti.

BAKKALI 'BUNLAR SANATÇI' DİYEREK UYARDILAR AMA...

Grup üyelerini bakkalın önünden kovan esnaf, dünyaca tanınan sanatçılar olduklarının hatırlatılması üzerine "Fark etmez" yanıtını verdi.

MEKANA GERİ GİRDİLER

Şaşkınlığını gizleyemeyen İngiltere'nin en tanınan müzik grubu üyeleri çareyi mekana girmekte buldu.

GİDECEKLERİ YERİ DE KARIŞTIRDILAR

Bir süre daha sohbet eden grup üyeleri daha sonra İstiklal Caddesi'ne çıktı.

Gidecekleri yeri karıştıran ekip geri dönerek Asmalı Mescit sokaklarında gözden kayboldu.

Bakkal ile grup üyeleri arasında çıkan tartışmanın görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

Dünyaca ünlü Arctic Monkeys grubunun Beyoğlu'nda olaylı gecesi: Bakkal küfür ederek kovdu! ile ilgili etiketler Arctic Monkeys Beyoğlu bakkal saldırı

Sitene Ekle