Popüler Haberler

5 Aralık Dünya Mühendisler Günü görselleri! World Engineers Day!

5 Aralık Dünya Mühendisler Günü görselleri! Her yıl 5 Aralık'ta kutlanan Mühendisler Günü için kutlama mesajları araştırılmaya devam ediyor. Hayatın farklı noktalarında görevleri olan mühendisler için bugün organizasyonlar düzenleniyor. İşte 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü görselleri! World Engineers Day! Merak edilen detaylar haberimizde...

5 Aralık Dünya Mühendisler Günü görselleri! Elektrik, inşaat, kimya, endüstri gibi pek çok alanda mühendislik yapan kişiler, bu özel günde hatırlanmaya devam ediyor. 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü, her yıl olduğu gibi bu yıl da kutlanacak.  Hayatın farklı noktalarında görevleri olan mühendisler için bugün organizasyonlar düzenleniyor. Sevdikleri bu özel günleri kutlamak için en güzel görsel ve mesajları araştırmaya başladı. İşte 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü görselleri! World Engineers Day! Merak edilen detaylar haberimizde...

DÜNYA MÜHENDİSLER GÜNÜ MESAJLARI

Meslekte geçirilen her bir yıl mühendislik binasına konan ek bir taş gibidir. Uzun yıllar hizmet etmiş ve hala da hizmet eden mühendisleri canı gönülden tebrik eder, bu vesileyle tüm mühendislerimizin Dünya Mühendisler Gününü kutlarım.

Farklı çalışmalar ve projelerle hayatımızı kolaylaştıran mühendislerin 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun.

Sabah güne başlanmasından itibaren günün sona ermesine kadar geçen zaman diliminde karşımıza çıkan çoğu şey mühendislerimizin çalışmaları sonucu insanlığın hizmetine sunulan şeylerdir. Tüm mühendislerimizin bu özel gününü kutlarım.

Mühendislik, bilgi ve becerinin uzun soluklu elde edildiği ve üst düzey tecrübe gerektiren bir meslektir. Bu münasebetle Dünya Mühendisler Gününüzü kutlarım.

Tüm mühendislerin, değerli Meslektaşlarımızın Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun. Toplumsal yaşamın her aşamasında önemli hizmetler veren Mühendislere hak ettikleri saygıyı gördükleri bir yaşam dileriz.