Yaşam |

Dünya Güzellerim 3. bölüm fragmanı yayınladı... Banu Alkan’ın şaşırtıcı Hintli ilgisi! / VİDEO

Bu ay Show TV ekranlarında başlayan “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için bir araya gelen; Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Türk sinemasının ünlü ismi Banu Alkan, ve sunucu Burcu Esmersoy’dan oluşan süper kadronun 3.Bölüm fragmanı yayınlandı.

Çekimleri Mayıs ayının ilk haftasında Hindistan'da başlayan “Dünya Güzellerim adlı gezi & show programının yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor. Hindistan'ın Mumbai şehrinde gerçekleşen otobüs gezisi sırasında izlediğimiz Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy; televizyonda yeni bir eğlence programının da startını vermiş oldu.

SIRADA NEPAL VE VİETNAM VAR

Hindistan'da; Mumbai, Varanasi ve Yeni Delhi'de gerçekleşen çekimleri tamamlayan dev kadro, Nepal'e ardından da Vietnam'a giderek bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacaklar. Bazen eğlenecekler, bazen anlaşmazlıklara düşecekler ama tüm izleyenleri eğlendirecekleri kesin gibi görünüyor.
Yayınlanan 3. bölüm fragmanında;

Diva Bülent Ersoy’un ‘Anamızdan helikopterle mi doğduk?

Banu Alkan’ın Merhaba Hintli. Sana dokunabilir miyim?

Safiye Soyman’ın (eşi Faik Öztürk’ün bir berber dükkanındaki durumu ile ilgili olarak) Burada tıraş mı olunur, adam mı kesiyorlar? gibi komik soruları izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Bu üçlüye Faik Öztürk’ün de eklenmesiyle artan eğlence, grubun komik yoga deneyimi ile zirveye çıkıyor.