Dubai'de sürpriz teklif! Ebru Gündeş kendisinden 19 yaş küçük aşkı Rassan Khoshnaw ile evleniyor

Geçtiğimiz yıl Reza Zarrab ile olan 11 yıllık evliliğini sonlandıran Ebru Gündeş kendisinden 19 yaş küçük olan Kuzey Iraklı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşamaya başlamıştı. Khoshnaw, Dubai’deki meşhur 'Burj El Arab Oteli'nin en üst 3 katındaki kral dairesinin terasında Ebru Gündeş'e evlilik teklifi etti. Gözyaşları içinde 1.8 milyon dolarlık tektaşı parmağına takan ve sevgiline 'evet' diyen Ebru Gündeş dördüncü kez evlenmeye hazırlanıyor.

Daha önce Ömer Durak (e. 2002–2003), Hamdi Vardar (1990–1990), Ömer Durak (2002–2003) ve Reza Zarrab ile (2010–2021) ile 3 evlilik yapan 47 yaşındaki şarkıcı Ebru Gündeş yeniden nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı, bir süredir aşk yaşadığı 28 yaşındaki sevgilisi Kuzey Iraklı Rassan Khoshnaw'dan evlenme teklifi aldı.

2 MİLYON DOLARLIK EVLİLİK TEKLİFİ

Büyük bir servetin sahibi olduğu bilinen Rassan Khoshnaw, Dubai’nin ünlü Burj El Arab binasındaki otelin son üç katında bulunan, geceliği 25 bin dolar olan kral dairesini kiraladı.

İtalya’dan davet ettiği dünyaca ünlü kadın piyanisti helikopterle yemek yiyecekleri terasa getirtti.

1.8 milyon dolarlık tektaşı çıkararak “Benimle evlenir misin?” dedi. Ebru Gündeş de mutluluk gözyaşları içinde bu teklifi kabul etti.

Rassan Khoshnaw'dan Ebru Gündeş'e 2 milyon dolarlık evlenme teklifi!

EVLENİNCE DUBAI'YE YERLEŞECEK


Posta'da yer alan habere göre; Bir süredir sık sık Dubai’ye gidip gelen Ebru Gündeş evlenince tamamen buraya yerleşecek. Sadece konserler için Türkiye’ye gelecek. Müstakbel eşi Gündeş’in sadece Cahide’de sahneye çıkmasına sıcak baktığı için artık ekstra işlere gitmeyecek.

Rassan Khoshnaw'dan Ebru Gündeş'e 2 milyon dolarlık evlenme teklifi!

EBRU GÜNDEŞ İÇÇİN 19 MİLYON DOLARA ÖZEL UÇAK YAPTIRIYOR

Bu arada Rassan Khoshnaw, Ebru Gündeş için birlikte yaşayacakları ve 15 milyon dolara mal olacak saray yavrusu bir ev yaptırıyor. Ayrıca eşine tahsis edilmek üzere 19 milyon dolara bir özel uçak almaya hazırlanıyor.

 

Dubai'de sürpriz teklif! Ebru Gündeş kendisinden 19 yaş küçük aşkı Rassan Khoshnaw ile evleniyor ile ilgili etiketler Ebru Gündeş Dubai Reza Zarrab Rassan Khoshnaw evliik teklifi