Medya

Doya Doya Moda 29 Temmuz günün birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda 29 Temmuz günün birincisi kim oldu? Ekranların sevilen yarışmasında büyük beden hanımlar yine rekabet içinde. 29 Temmuz günü Doya Doya Moda programında yarışmacılar yine bütün hünerlerini sergiledi.

Doya Doya Moda 29 Temmuz günün birincisi kim oldu? TV8 ekranlarının sevilen yarışması Doya Doya Moda yeni sezonunun bomba yarışmacıları ile gündemde. Kıyasıya rekabet içinde olan yarışmacılar bugünde tarzlarını en iyi şekilde ortaya koymaya çalıştı. Doya Doya Moda yarışmasında haftanın finali bölümünde bir yarışmacı en düşük puanları alması nedeni ile yarışmaya veda ediyor. Pazartesi günleri ise elenen yarışmacının yerine yeni bir yarışmacı maratona dahil oluyor ve jüri üyelerine yaptığı kombinleri beğendirmek için elinden geleni yapıyor. Peki Doya Doya Moda 28 Temmuz günün birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda 29 Temmuz günün birincisi kim oldu?

DOYA DOYA MODA 29 TEMMUZ GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Hergün farklı konseptle yarışan 7 yarışmacı bugün de yüksek puan alabilmek için yine kıyasıya yarıştı. Yarışmacılar hafta içi 5 puan Cuma günleri ise 10 puan üzerinden değerlendiriliyor. Doya Doya Moda 28 Temmuz günün birincisi 20 puan alarak Sanaz oldu.

Doya Doya Moda 29 Temmuz günün birincisi kim oldu?

29 TEMMUZ PUAN TABLOSU NEDİR?

Birben: 9

Rümeysa: 19

Sabiha: 11

İmani: 16

Rabia: 17

Sanaz: 20

Nur: 12

Yorumlar