Gündem

Döviz bahanesiyle kaos planı! 'Bu süreçte para kazananların mal varlıkları hazineye aktarılmalı!'

SuperHaber YouTube Koordinatörü Barış Özkan ve SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt ile ‘Haberin Olsun’ yeni bölümüyle yayında…

Ceyhun Bozkurt ve Barış Özkan, ‘Haberin Olsun’un yeni bölümünde, MİT'in Irak'ın kuzeyinde aralarında 'Botan' kod adlı Nihat Gören'in de olduğu 6 PKK'lıyı etkisiz hale getirdiği nokta atışı operasyonu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın düşük faiz politikasında kararlılık mesajını, döviz kurlarındaki artışın perde arkasını, Selahattin Demirtaş'ın miting çağrısına Kemal Kılıçdaroğlu'nun jet yanıtını, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu'na PKK açıklamasını masaya yatırıldı.

"BU OPERASYONUN ÖRGÜTÜN AVRUPA ÜLKELERİNE YÖNELİK 'DİPLOMASİ' FAALİYETİ YÜRÜTTÜĞÜ DÖNEME GELMESİ TAM NOKTA ATIŞI"

Ceyhun Bozkurt, "Gara, Kandil gibi örgütün kendini güvenli gördüğü  yerlerde böyle operasyonların yapılması psikolojilerini çökertiyor. Örgütün yıllarca yetiştirdiği elebaşlarını ele geçirdiğimizde aslında içerideki bilgi birikimini etkisiz hale getirmiş oluyoruz, bu onlara çok büyük bir darbe. Bu operasyonlar örgütün gelecekteki eylemlerini etkiliyor. Bu operasyonun örgütün Avrupa ülkelerine yönelik 'diplomasi' faaliyeti yürüttüğü döneme gelmesi tam nokta atışı.

"MAL VARLIKLARINA EL KONULUP, HAZİNEYE AKTARILMALI VE GEREKLİ CEZAİ İŞLEM YAPILMALI. BİR ÜLKENİN KADERİYLE OYNADILAR"

Bir müdahale olduğunu düşünüyorum. Demekki piyasadan birileri içeriye ya da dışarıya dolar çekmeye başladı. Birileri bu süreçte inanılmaz para kazandı. Mal varlıklarına el konulup, hazineye aktarılmalı ve gerekli cezai işlem yapılmalı. Bir ülkenin kaderiyle oynadılar.

"DEMİRTAŞ MİTİNG ÇAĞRISI YAPARKEN 'HAZIR EKONOMİDE SIKINTILAR VARKEN KİTLELERİ DE HDP'YE PSİKOLOJİK OLARAK HAZIRLAYIN' DİYOR"

Şu dönemde sokak kaostur. Bu çağrıyı yapanlara bakıldığında amaçları kaosu tetiklemek olduğu ortaya çıkıyor. Demirtaş yedi bölgede miting isterken aslında 'Hazır ekonomide sıkıntılar varken HDP'yi de monte edin kitleleri psikolojik olarak hazırlayın' diyor." ifadelerini kullandı.

Ceyhun Bozkurt ve Barış Özkan ile ‘Haberin Olsun’un tamamını YouTube kanalımızda izleyebilirsiz...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN 

Sitene Ekle