Yaşam |

Dolunay 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

STAR TV'nin sevilen dizisi Dolunay'ın 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin 15. bölümü nefesleri kesti özellikle final sahnesi milyonları ekrana kilitledi. Dolunay son bölümde yaşanan gelişmeler büyük merak uyandırdı. Star TV’nin sevilen dizisi Dolunay son bölümde, Nazlı ve Ferit’in herkesten gizli yaptığı planlar herkesi şaşırttı. Evcilik oyunu hem romantik hem komik sahnelere neden oldu. Dolunay 16. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izlenebilecek. Nazlı ve Ferit arasında neler oluyor? Peki, Dolunay 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin son bölümünü izlemek isteyenler haberimizde bulunan linke tıklayarak izleyebilirler. Detaylar haberimizde...

Star TVnin sevilen dizisi Dolunay 16. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. 10 Ekim tarihli Dolunay son bölüm izleyenler Dolunay 16. yeni bölüm fragmanı için geri sayıma başladı. Son bölümde, Nazlı ve Ferit’in herkesten gizli yaptığı planlar herkesi şaşırttı. Evcilik oyunu hem romantik hem komik sahnelere sebep oldu. Nazlı ve Ferit arasında neler oluyor? Peki, Dolunay 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin 15. bölümünü izlemek isteyenler haberimizde bulunan linke tıklayarak izleyebilirler. Detaylar haberimizde...

041020170045415379442

DOLUNAY 16. BÖLÜM FRAGMANI

Dolunay dizisinin 16. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

DOLUNAY DİZİSİ 15. BÖLÜM İZLE

DOLUNAY 15. BÖLÜM ÖZETİ

Her salı ekranda olan dizinin gelecek bölümüyle ilgili yayıncı kuruluştan yapılan açıklama şu şekilde; Nazlı ve Ferit’in kararı herkesi şaşırtır. Birbirlerine karşı duygularını itiraf edemeseler de bu evcilik oyununda işbirliği yapmak zorundadırlar. Bütün detayları kitabına uydurmak için kurdukları planlar ikisini daha da yakınlaştırır. Herkesten gizli oynadıkları bu oyunda en büyük destekçileri Fatoş ve Engin olacaktır. Diğer taraftan Fatoş ve Engin de kendi ilişkilerinde karar aşamasına gelmiştir. Nazlı ile Ferit beklenmedik bir karar alır…

Nazlı ve Ferit’in kararı herkesi şaşırtır. Birbirlerine karşı duygularını itiraf edemeseler de bu evcilik oyununda işbirliği yapmak zorundadırlar. Bütün detayları kitabına uydurmak için kurdukları planlar ikisini daha da yakınlaştırır. Herkesten gizli oynadıkları bu oyunda en büyük destekçileri Fatoş ve Engin olacaktır. Diğer taraftan Fatoş ve Engin de kendi ilişkilerinde karar aşamasına gelmiştir.

Basın mensuplarının önünde zor durumda kalan Nazlı, Ferit’in yakasına yapışarak ondan alacağı intikamın çok kötü olacağını söyleyecek. Onları bu duruma Nazlı’nın düşürdüğünü hatırlatan Ferit, ise bunu göz ardı etmemesini ifade edecek. Nazlı ve Barış Bey’in yeni bir ilişki içerisine girdikleri sahte evliliğin detayları ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

dolunay

DOLUNAY 14. BÖLÜM ÖZETİ

Ferit, Demir ve Zeynep' in ölümünün ardından gelişen korkuç ihtimalleri göz önüne getiremez. Ferit ve Nazlı arasında büyük bir gerginlik yaşanır. Deniz Nazlı'yı teselli eder.Nazlı Bulut'un vesayetinin Demet'e verilmesiyle kendini suçlu hisseder. Demet, Ferit ve Nazlı'yı uzaklaştırmak için elinden geleni yapar.
Nazlı hem restorantta hemde Ferit'in gözünde büyük bir sınav veriyor. Birbirlerinden uzaklaşırken tekrar yaklaştıran yine Bulut olur.

DOLUNAY 13. BÖLÜM ÖZETİ

Ferit, Nazlı’nın kendisinden sakladığı sırrı öğrendiğinde yıkılır. Nazlı’nın korktuğu başına gelmiştir. Ferit bu süreçte Nazlı’yla yaşadıklarını ve özellikle ona karşı olan duygularını tekrar gözden geçirir.

Nazlı ise köşe bucak kaçtığı Ferit’in en çok yanında olmak istediği zaman ondan uzak durmak zorundadır. Bu Nazlı ve Ferit için aşklarını ve güvenlerini sınayacakları bir test olacaktır.
Diğer yandan Deniz, Nazlı’ya duyduğu aşk için yaptıklarını tekrar gözden geçirir. Demet Ferit ve Nazlı’nın ayrılmasındna mutlu olsa da kontrolü dışında gelişen bu olay onun için de yeni problemler yaratır.

1666578_940x531

12. BÖLÜM ÖZETİ

Deniz ve Ferit’in Nazlı’nın kendileri için çalışmasını istemelerinden dolayı aralarında yaşanan gerginlik bu bölümde etkisini daha fazla gösterecek. Nazlı ile bir anlaşma yapmak istediğini dile getiren Ferit, genç kızdan olumsuz bir yanıt alacak. Anlaşmanın kağıtla değil sözlü olarak gerçekleştirileceğini ifade eden Ferit bundan sonra birbirlerini kırmayacaklarını belirtecek. Ferit’in isteğini kabul eden Nazlı ona sarılarak sevgisini göstermeye çalışacak. İkiliyi yakınlaşırken gören Deniz ise Nazlı’ya karşı olan duyguları konusunda kararsızlığa kapılacak. Nazlı ve Ferit’in durumu karşısında çaresiz kalan Deniz’in nasıl bir karar vereceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA HANGİ OLAYLAR YAŞANMIŞTI?

Sevilen dizinin önceki bölümünde meydana gelenlerle ilgili yayıncı kuruluştan yapılan açıklama şöyle; Ferit Nazlı’nın bir sır sakladığından emindir. Sevdiği kadını kendinden uzaklaştıran bu sırrı bulmak için elinden geleni yapar. Nazlı hayallerine bir adım daha yaklaşmıştır. Coşkuyla restoranı için hazırlık yaparken beklenmedik olaylar yüzünden işler hiç de planladığı gibi ilerlemez. İstanbul'dan uzaklaşmalarını gerektirecek bir gelişme ile Nazlı ve Ferit’in ilişkisi farklı bir boyuta taşınır. Nazlı’nın Ferit’e karşı olan tutumu Deniz’i cesaretlendirir. Alya ise bu yakınlaşma karşısında kozlarını oynamaya hazırdır.

111020170027070569523_2

DOLUNAY DİZİSİ KONUSU

Nazlı ile Ferit’in imkansız aşkı

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in (Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

DOLUNAY DİZİSİ OYUNCULARI

Özge Gürel (Nazlı)

5 Şubat 1987 yılında İstanbul’da doğmuş olan güzel oyuncu şuan 29 yaşındadır. Güzel oyuncuyu yine Fox ekranlarında yayınlanmış ve geçtiğimiz sezon final yapmış Kiraz Mevsimi dizisindeki Öykü karakteri ile birçok izleyici tanıyor. Daha önce bir çok yapımda rol almıştır. İlk olarak 2010 yılında Kızım Nerede dizisinde Zeynep karakteri ile oyunculuğa adım atmıştır. Sonrasında ise Huzur Sokağı, Muhteşem Yüzyıl (Rana Hatun), Medcezir (Ada) ve Yıldızlar Şahidim (Haziran) dizilerinde rol almıştır.

Can Yaman (Ferit)

8 Kasım 1989 İstanbul doğumlu Türk oyuncu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Avukatlık yaptığı dönemde arkadaşlarının yoğun ilgisi ile oyuncu olmaya karar vermiştir. 2014 yılında Gönül İşleri dizisi ile kariyerine başlangıç yapan genç oyuncu ardından rol aldığı İnadına Aşk dizisi ile ekranlara kendini beğendirdi. Yakışıklı oyuncu son olarak ise Hangimiz Sevmedik dizisinde Tarık karakterine hayat vermiştir.

Necip Memili (Hakan)

27 Mayıs 1980 Adana doğumlu oyuncu Çukurova Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Hanımın Çiftliği dizisi ile ekranlarda tanınan başarılı oyuncu akabinde rol aldığı Dila Hanım dizisiyle şöhret kazandı. Daha sonra ise sırası ile Ulan İstanbul, Bedel, Kehribar ve Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosunda yer almıştı.