DHA'nın genel müdür koltuğuna yeni isim

Demirören Medya Grubu'nun bünyesinde bulunan Demirören Haber Ajansı'nın yeni genel müdürü belli oldu. Görevden alınan Kubilay Gülbek'in yerine Hürriyet Gazetesi Haber İstihbarat Direktörü Celal Korkut atandı.

Demirören Grubu'nda iki yıldır görevini sürdüren Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü Kubilay Gülbek, dün görevden alındı.

Gülbek'ten boşalan koltuğa Hürriyet Gazetesi Haber İstihbarat Direktörü Celal Korkut oturdu.

Medyaradar’ın aktardığı habere göre; görev değişikliği çalışanlara şöyle duyuruldu:

"Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,

Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda;

Hürriyet Gazetesi Haber İstihbarat Direktörü Sayın Celal Korkut, Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü olarak atanmıştır.

Polis-Adliye muhabirliğiyle başladığı 43 yıllık gazetecilik hayatının son 30 yılında yöneticilik yapan Sayın Korkut, bu süre içinde Türk basın camiasının duayenlerinden biri olarak tanınmakla birlikte Türk medyasına da yüzlerce başarılı isim yetiştirmiştir. Gazetecilik mesleğinin layıkıyla devam etmesi için onlarca okulda konferanslara katılarak ve dersler vererek deneyimlerini hevesli gençlerle her zaman paylaşmıştır.

37 lokasyonda 300’e yakın çalışanıyla Türk medyasının en önemli haber kaynağı olan Demirören Haber Ajansı’na yapılan ve bugün itibariyle geçerli olan atamanın tüm grubumuza hayırlı olmasını umar, Sayın Celal Korkut’ a yeni görevinde başarılar dileriz."

 

DHA'nın genel müdür koltuğuna yeni isim ile ilgili etiketler Demirören Medya DHA genel müdür